Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню

Дегідроепіандростерон-сульфат, ДГEА-С/ (DHEA-S)

Код аналізу:
B053
Термін виконання (Київ):
1 робочих дні
Ціна
200 грн
Замовити
Опис

Дегідроепіандростерон-сульфат є стероїдним гормоном, який синтезується з холестерину в корі надниркових залоз і яєчниках - це визначає клінічну значимість даного гормону в діагностиці джерела гіперандрогенії. ДГЕА-С володіє відносно слабкою андрогенною активністю, що компенсується відносно високими концентраціями в сироватці. ДГЕА-С в сироватці є маркером синтезу андрогенів надниркових залоз. Оскільки лише незначна частина гормону утворюється статевими залозами, визначення концентрації ДГЕА-С може допомогти у визначенні джерела андрогенів. Якщо у жінки спостерігається підвищений рівень тестостерону, то за допомогою визначення концентрації ДГЕА-С можна встановити, пов'язано це з захворюванням надниркових залоз або яєчників.

Тест проводиться для: • оцінки функції наднирників; • щоб відрізнити хвороби, пов'язані з наднирковими залозами, від захворювань, викликаних порушенням функцій яєчників і тестикул; • діагностики пухлин кори надниркових залоз, раку надниркових залоз, вродженої або придбаної гіперплазії наднирників; • діагностики синдрому полікістозних яєчників; • з'ясування причин безпліддя, аменореї і гірсутизму; • діагностики та з'ясування причин маскулінізації у дівчаток, а також передчасного статевого дозрівання у хлопчиків.

Рекомендовано здавати кров натщесерце (8 годин голодування), якщо інше не визначено лікарем. За 12 годин до здачі крові виключити вживання алкоголю, паління, обмежити фізичну активність та вживання ліків.

Найближчі пункти для здачі аналізів
Місто:
Київ
Київ

вул. Жмеринська, 22Б

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 19:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 14:00 - 19:00
Сб-Нд: 12:00 - 19:00

Головний лабораторний офіс