Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню
Страхування здоров'я разом з CSD LAB

Страхування здоров'я разом з CSD LAB

Аналізи за програмами добровільного медичного страхування

Про програми добровільного медичного страхування (ДМС).

ДМС – це медичне страхування фізичних осіб, що захищає вас та ваших близьких на випадок захворювання чи гострої хвороби, що вимагає екстреного оперативного лікування або хірургічного втручання, виникнення критичного захворювання, смерті застрахованої особи, профілактичних медичних оглядів тощо. В межах медичної страховки застрахована особа звертається до своєї страхової компанії, яка організовує та покриває витрати на медичну допомогу, в тому числі на лабораторну діагностику.

Медична лабораторія CSD LAB співпрацює з провідними українськими страховими компаніями, щоб при необхідності ви могли отримати точні результати аналізів в комфортних умовах та зручному місці.

Якщо у вас є поліс добровільного медичного страхування, ви можете при зверненні до страхової компанії уточнити про можливість здати аналізи в Медичній лабораторії CSD LAB. 

Страхові компанії, з якими ми співпрацюємо:
ПАТ «Страхова компанія ВУСО»

Компанію було засновано 24 вересня 2001 року. Сьогодні страхова компанія ВУСО - це команда з 400 професіоналів, які працюють для Клієнтів в 31 представництвах по всій Україні. В результаті, більше 80% клієнтів отримують страхові виплати в строк до 7 днів. 91% клієнтів задоволені високим рівнем сервісу в Компанії. Інноваційна компанія ВУСО один з лідерів online-продажів на українському страховому ринку.          

ПАТ «СК Українська страхова група»

Cучасна та динамічна страхова компанія національного масштабу зі 100% іноземним капіталом. Історія Компанії розпочинається 

ПрАТ «СК Альфа Страхування»

ПрАТ «СК «Альфа Страхування» (Україна) входить до європейської приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД та Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Також дочірні компанії ABHH ведуть діяльність на Кіпрі та у Великобританії.

Кінцевим бенефіціаром СК «Альфа Страхування» (Україна) є Михайло Фрідман, громадянин Держави Ізраїль, проживає у Великобританії.

АТ «Страхова компанія ІНГО»

За час нашої діяльності ми відшкодували збитки фізичних осіб на суму понад 1,5 млрд грн.
Здійснили чи не найбільшу для ринку страхову виплату за шкоду на одному об'єкті в розмірі $42 млн.
За пошкоджені автомобілі виплачено понад 1,9 млрд грн.
З 2006 року, за лікування своїх клієнтів, за договорами медичного страхування ми заплатили понад 827 млн грн.

ПАТ «Страхова компанія УНІВЕРСАЛЬНА»

Страхова компанія UNIVERSALNA 30 років на страховому ринку України
Місія: «Ми працюємо для того, щоб Ви могли спокійно і не відволікаючись займатись своїми справами та бути впевненим, що Ваше здоров’я, майно, бізнес та активи під надійним захистом».

ПрАТ «СК Мега-Поліс»

СК “МЕГА-ПОЛІС” широко використовує страховий досвід і пропонує на вітчизняному страховому ринку страхові послуги, які були розроблені на базі світових стандартів і адаптовані до умов роботи підприємств України і чинного українського законодавства.

ПАТ «Страхова група ТАС»

СГ «ТАС» — універсальний страховик, що пропонує споживачам більше 80 страхових продуктів за різними видами добровільного та обов’язкового страхування. Продукти сформовані в комплексні страхові програми, відповідно до яких кожен клієнт — юридична або фізична особа — може застрахувати свої ризики як окремо, так і в комплексі.

ТОВ «СОС Сервіс Україна»

Напрям діяльності компанії «СОС Сервіс Україна» - надання послуг інформаційного асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарської служби юридичним і фізичним особам, як на території України, так і на території Європи.
 

ПрАТ "УСК "КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП"

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» – це надійна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка постійно розвивається та працює на страховому ринку України з 1997 року, а з 2005 року – входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.

ПАТ НАСК „ОРАНТА”

Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) «Оранта» є правонаступницею Укрдержстраху (за винятком зобов'язань за довгостроковими договорами страхування колишнього Держстраху) , заснованого 25 листопада 1921 року. Цю дату компанія вважає датою свого заснування. Ця організація за всіх часів грала, безперечно, значну роль у житті суспільства, задовольняючи соціально-економічні  потреби широких мас населення. За довгі роки своєї історії Компанія отримала високий авторитет і особливу довіру з боку клієнтів.

Як замовити послугу:
Cтрахові компанії — Фото 8

У вас є поліс ДМС і ваша страхова компанія співпрацює з CSD LAB

Cтрахові компанії — Фото 9

Зверніться до своєї страхової компанії та повідомте, що бажаєте здати аналізи в CSD LAB

Cтрахові компанії — Фото 10

Страхова компанія створить для вас замовлення на CSD LAB

Cтрахові компанії — Фото 11

Завітайте до лабораторного офісу CSD LAB, назвіть Ваші ПІБ, назву страхової компанії та отримайте усі прогарантовані дослідження безоплатно.

Залишились запитання?

Отримайте консультацію лікарів лабораторії за призначенням і інтерпретації результатів лабораторних досліджень

* Натиснувши кнопку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних