Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Безперервний Професійний Розвиток у CSD LAB

Команда CSD LAB
Лабораторія

Про наші прагнення

Ми щиро переконані, що шлях до якості і розвитку лежить через навчання. Тому ми постійно прагнемо до розкриття нових можливостей для медичної спільноти України.

CSD LAB розвиває нове направлення для розвитку спеціалістів у галузі лабораторної медицини – безперервний професійний розвиток (БПР) для працівників  сфери охорони здоров’я.

Наша мета полягає у наданні новітніх навчальних програм БПР, спрямованих на підтримку розвитку та модернізацію медичних лабораторій, сучасних технологій лабораторних досліджень, організації процесів за провідними галузевими стандартами (ISO 15189:2022, ISO/IEC 17025:2017, ISO 9001, CLIA, CLSI, WHO тощо) та інших напрямів навчання з посилення медичних лабораторій. Ми впевнені, що постійне навчання і підвищення кваліфікації працівників є ключовим для вдосконалення діагностичних процедур та підвищення рівня медичної допомоги.

Про безперервний професійний розвиток

Основні засади здійснення БПР працівників сфери охорони здоров’я визначає постанова Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 725 та Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» (зі змінами).

БПР працівників сфери охорони здоров’я здійснюється шляхом здобуття неформальної освіти під час проходження навчання на заходах БПР.

Воно може відбуватися за дистанційною формою з використанням електронних навчальних ресурсів. Участь працівника сфери охорони здоров’я підтверджується фактом підключення/реєстрації працівника сфери охорони здоров’я на онлайн-платформі та сертифікатом про проходження дистанційного навчання.

Лабораторія CSD LAB

CSD LAB

Медична лабораторія CSD LAB  є лідером і експертом з лабораторної діагностики за всіма напрямками лабораторної медицини в Україні.

CSD LAB — унікальний лабораторний комплекс, де використовуються найновітніші технології і підходи для забезпечення вчасного отримання точних результатів гарантованої якості. Наша медична лабораторія акредитована за ISO 15189 і сертифікована за ISO 9001.

Мережа CSD LAB налічує більш ніж 100 лабораторних офісів та пунктів прийому біоматеріалу по всій Україні.

У нас працюють лідери думки у сфері лабораторної медицини і провідні спеціалісти, відомі в Україні і за її межами, які створюють майбутнє лабораторної медицини.

CSD LAB — перша лабораторія, яка почала надавати безоплатні послуги з медичного обслуговування населенню за Програмою медичних гарантій НСЗУ.

З 2019 року на базі Медичної лабораторії CSD LAB запроваджено навчання для інтернів-патологоанатомів. Підписано меморандум з Національним медичним університетом імені О.О Богомольця. Щорічно проводиться набір за напрямком: “Патологічна анатомія, субспеціалізацій з цитопатології та молекулярної патології”..

З CSD LAB ви отримаєте доступ до інноваційних навчальних курсів, спеціально розроблених для лабораторних фахівців, щоб розвивати їхні навички та компетенції в сфері медичної лабораторної діагностики.

Положення про оцінку заходів безперервного професійного розвитку на ознаки академічної доброчесності та дотримання принципів практичної медичної/ фармацевтичної/ реабілітаційної діяльності, заснованої на доказах

Положення про методологію оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок працівників сфери охорони здоров’я

Положення про запобігання конфлікту інтересів під час проведення заходів безперервного професійного розвитку та недопущення залучення і використання коштів фізичних (юридичних) осіб для реклами лікарських засобів, медичних виробів, допоміжних засобів реабілітації або медичних послуг