Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Діагностичні тести

Oncotype DX Breast Recurrence Score
Від 98 500 грн
Тест Oncotype DX Breast Recurrence Score® надає комплексну генетичну оцінку ризику рецидиву захворювання при ранніх стадіях люмінального підтипу раку молочної залози (РМЗ). Результати дослідження дозволяють персоніфікувати тактику терапії для кожного пацієнта, включаючи в себе оцінку ризику віддаленого рецидиву, необхідність хіміотерапії та ефективності застосування гормональної терапії в монорежимі.
OncoDEEP
Від 108 500 грн
OncoDEEP – це визначення індивідуального молекулярного профілю пухлини, сфокусоване на терапевтично значущих пухлинних маркерах. В основі тестування лежать сучасні наукові розробки, аналіз наукових і клінічних даних щодо конкретного типу пухлини за генетичним профілем.
OncoSELECT
Від 45 000 грн
OncoSELECT - персоналізований підбір терапії для пацієнтів з недрібноклітинним раком легенів (НМРЛ), колоректальним раком і гормон- і / або Her2 / neu-позитивним на рак молочної залози (РМЗ).
Signatera
Медична лабораторія CSD: основа ефективної терапії онкологічних захворювань та персоналізованої медицини – це експертна лабораторна діагностика