Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Політика конфіденційності

Дана Політика конфіденційності визначає правила використання персональної інформації, яка передається Користувачами/Клієнтами при відвідуванні веб-сайту ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ»https://www.csdlab.ua/. Персональна інформація збирається з метою забезпечення реалізації відносин у сфері охорони здоров’я.  

Дану Політику конфіденційності ТОВ «Сі ЕС ДІ ЛАБ» затверджено з метою охорони і захисту персональних даних Клієнтів лабораторії (включаючи Користувачів сайту), конфіденційної інформації, що містить персональні данні; а також конфіденційної інформації, власником якої є ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ»

Політика конфіденційності ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ» поширюється на всіх Користувачів Сайту або Програм (Клієнтів) – як на Користувачів, які не мають облікового запису на Сайті або у Програмі (незареєстрованний користувач) так і на користувачів, які мають будь-який обліковий запис, кожного з доступних видів. Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про Клієнта й даних авторизації (логін, пароль). 

ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ» здійснює обробку тільки тієї інформації, яку Клієнт надає добровільно. 

При обробці ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ» персональних даних Користувачі/Клієнти мають такі ж самі права, що і суб’єкти персональних даних, права яких встановлені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» та інших законодавчих актів. 

Використовуючи будь-яку частину Сайту та Програм, Клієнт надає свою згоду на: 

-обробку своїх персональних даних з первинних джерел у такому обсязі: особисті відомості (вік, стать, родинний стан, склад сім’ї тощо), відомості щодо місця проживання: фактичне та за державною реєстрацією, відомості про перебування на військовому обліку, дані, що стосуються стану здоров’я в межах, визначених чинним законодавством, дані про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків, електронні ідентифікаційні дані (біографічні довідки, номери телефонів), запис зображення (фото); 

-використання персональних даних, що передбачає дії власника бази щодо обробки цих даних, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними (стаття 10 Закону України «Про захист персональних даних»); 

-поширення персональних даних, що передбачає дії власника бази персональних даних щодо передачі відомостей про фізичну особу з бази персональних даних (стаття 14 Закону України «Про захист персональних даних»); 

-доступ до персональних даних третіх осіб, що визначає дії власника бази персональних даних у разі отримання запиту від третьої особи щодо доступу до персональних даних, у тому числі порядок доступу суб'єкта персональних даних до відомостей про себе (стаття 16 Закону України «Про захист персональних даних»). 

Для забезпечення доступу до сервісів веб-сайту (онлайн-консультації, онлайн-запис, відгуки про лабораторію ), Клієнт може самостійно надавати наступні персональні дані: 

  •  Ім’я,
  • Телефон, 
  • Електронна пошта, 
  • Дата народження. 

Крім того, автоматично зберігаються: 

  • IP-адреса, 
  • Дані тимчасових cookie-файлів.


До відомостей (інформації), що є конфіденційними, належать:

Персональна інформація, яку надає Клієнт при реєстрації або під час залишення коментарів на Сайті: телефон, e-mail, ім'я та прізвище. 

Дані, що передаються автоматично при відвідуванні сайту: IP-адреса, інформація про браузер, тривалості перебування на сайті, адреса сайту, з якого був здійснений перехід і т.д. 
Дані щодо звернення Клієнта за медичною допомогою, результати лабораторних досліджень, а також інша інформація про стан здоров’я Клієнта, яка відповідно до чинного законодавства є конфіденційною інформацією. 

Персональні дані обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». 

Під час заповнення форм на веб-сайті з вказуванням персональних даних, Клієнт висловлює добровільну згоду з Політикою конфіденційності. В разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, користувач не може продовжити використання сервісів веб-сайту. 
Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані Користувачів/Клієнтів третім особам без згоди їхнього носія. Дані можуть бути відкриті у випадках, передбачених діючим законодавством. 
Адміністрація веб-сайту вживає всі заходи для захисту даних Користувачів/Клієнтів від несанкціонованого доступу.  

Оновлення Політики конфіденційності публікуються на даній сторінці. 

Користуючись нашими сервісами, ви довіряєте нам свою інформацію. Ми розуміємо, що це велика відповідальність, і докладаємо всіх зусиль, щоб захистити ваші дані й дати вам змогу керувати ними.