Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Оберіть з переліку безоплатних тестувань і заповніть анкету для участі у проекті

NGS next generation sequence
жінка

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ

Оптимальним методом тестування сьогодні визнано NGS (секвенування наступного покоління), адже саме цей метод дослідження дозволяє отримати цілісну картину щодо молекулярного профілю пухлини, виявляючи множинні генетичні зміни та інші структурні перебудови із високою точністю. 

чолові із сином

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ СИСТЕМИ HRR ЗА МЕТОДИКОЮ LIQUID BIOPSY ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З МЕТАСТАТИЧНИМ КАСТРАЦІЙНО-РЕЗИСТЕНТНИМ РАКОМ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ (мКРРПЗ)

В основі персоналізації лікування пацієнтів, хворих на рак передміхурової залози, лежить проведення молекулярно-генетичного тестування, адже кожна пухлина унікальна та містить індивідуальний набір генетичних порушень, що визначає агресивність пухлини та відповідь на терапію.

матка і яєчники

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ

Спільними зусиллями, завдяки підтримці наших партнерів ми робимо доступним  тестування на визначення BRCA1/2  мутації  методом NGS на безоплатній основі для пацієнтів з раком яєчників.

PD-L1

БЕЗОПЛАТНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКСПРЕСІЇ БІОМАРКЕРУ PD-L1 ПРИ ТРИЧІ-НЕГАТИВНОМУ РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

Тричі-негативний рак молочної залози є одним з найагресивніших підтипів раку молочної залози. Однак, при ранній та точній діагностиці подолати хворобу можна досить успішно.