Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Вірус герпесу 6 типу (HHV 6), антитіла IgG

Код аналізу:
P031
Термін виконання:
5 робочих днів
Ціна
230 грн
Замовити
Опис

6-й тип герпес-вірусу людини (ВГЛ-6) вперше був виділений відносно недавно, 1986 р. (у клітинах крові пацієнтів, заражених ВІЛ). До теперішнього часу встановлено, що інфекція ВГЛ-6 широко поширена і має 2 підтипи – А та В – які відрізняються генетично та епідеміологічно: частіше зустрічається підтип В, а підтип А зазвичай виявляють у пацієнтів з імунодефіцитами. Підтип В є основною причиною раптової висипу – дитячої хвороби, що супроводжується високою температурою та висипом. Крім того, герпес-вірус може протікати безсимптомно і у вигляді неспецифічного лихоманкового захворювання. У деяких випадках спостерігаються ускладнення з боку центральної нервової системи (судоми на фоні високої температури, рідко інші неврологічні ускладнення, включаючи енцефаліт, менінгоенцефаліт, серозний менінгіт).

Антитіла IgG до цього вірусу виявляються у 70-90% дорослих людей. Первинна інфекція ВГЛ-6 у дорослих зустрічається рідко, вона може бути пов'язана з фульмінантним гепатитом, з інфекційним мононуклеозом, негативним вірусом Епштейна - Барр.

Найбільш ймовірний шлях передачі інфекції - повітряно-краплинний, зі слиною, не виключена "вертикальна" передача - від матері до дитини під час вагітності. Вірус схильний уражати лімфоцити. Реплікація вірусу відбувається головним чином Т-лімфоцитах, але він може бути виявлений і в інших клітинах – моноцитах, В-лімфоцитах, – а також у тканині мозку, печінки, слинних залоз, в ендотелії.

Як і інші герпес-віруси, ВГЛ-6 після первинного інфікування здатний персистувати в організмі, активуючись при пригніченні імунітету. Трансплантація стовбурових клітин та пересадка внутрішніх органів підвищує ризик інфекцій, спричинених ВГЛ-6 (у більшості випадків це, певне, обумовлено реактивацією латентної інфекції внаслідок пригнічення імунітету на фоні імуносупресивної терапії).

Аналіз на ВГЛ-6, поряд з перевіркою на цитомегаловірус і вірус Епштейна - Барр, рекомендується для якомога раннього виявлення вірус-асоційованих захворювань та успішності трансплантації.

В даний час активно досліджується можлива роль ВГЛ-6 у розвитку розсіяного склерозу, синдрому хронічної втоми, лімфопроліферативних захворювань, його впливу протягом ВІЛ-інфекції.

Для діагностики ВГЛ-6 широко застосовується виявлення вірусу специфічних антитіл класу IgG, які поділяються на підкласи:

Антитіла IgG до поранених (неструктурних) білків ВГЛ-6

Ці антитіла з'являються у відповідь на активацію вірусу в інфікованій клітині. Вони дуже специфічні, тому при їх виявленні не спостерігається хибно-позитивних результатів. Наявність IgG до поранених білків ВГЛ-6 – однозначна ознака активності вірусу. Вони виробляються як за первинної гострої інфекції, і при рецидиві хронічної інфекції і реінфекції ВГЛ-6.

Низькоавідні антитіла IgG до ВГЛ-6

Через 10-14 днів після первинного зараження ВГЛ-6 у людини без імунодефіциту з'являються антитіла IgG з низькою авідністю (слабкою силою зв'язування антигенів ВГЛ-6), при цьому авідність антитіл IgG постійно зростає, а частка низькоавідних антитіл IgG зменшується, тому вони повністю зникають через 1-3 місяці. Виявлення серед IgG понад 50% низькоавідних IgG до ВГЛ-6 – однозначна ознака первинного зараження цим вірусом.

 Високовідні антитіла IgG до ВГЛ-6

Починають вироблятися практично одночасно з низькоавідними антитілами IgG та циркулюють у крові носія ВГЛ-6 все життя.

Аналіз на IgG до ВГЛ-6 із класифікацією їх за вищеописаними підкласами, безумовно, дуже інформативний, проте застосовується рідко, оскільки потребує дорогих імунодіагностичних наборів. У зв'язку з цим стандартним дослідженням на IgG-антитіла до ВГЛ-6 є імуноферментний аналіз (ІФА) сироватки крові з визначенням діагностичного титру всіх вірусоспецифічних IgG в цілому та врахування його змін.

Первинна інфекція

Первинне зараження ВГЛ-6, як правило, відбувається в дитинстві (до 3 років) і в більшості випадків (70-80%) не призводить до гострого інфекційного процесу, а переходить у латентний, безсимптомний, перебіг (вірусоносійство). Тим не менш, імунна система людини відповідає на вторгнення вірусу продукцією антитіл. IgG з'являються на 2-му тижні після зараження у невеликій концентрації, яка безперервно наростає і досягає максимуму через місяць. За відсутності активного розмноження вірусу досягнутий рівень специфічних IgG-антитіл з незначними коливаннями зберігається протягом життя. З цього випливає, що якщо при аналізі не виявлено вірусоспецифічних IgG або вони виявлені в невисокому титрі, необхідно повторне дослідження через 2 тижні після першого.

Якщо після первинного зараження вірус починає активно розмножуватися, розвивається гостра первинна ВГЛ-6-інфекція, яка у переважній більшості випадків проявляється великими висипаннями на шкірі та підвищенням температури. При цьому вірусоспецифічні антитіла IgG також досягають піку через місяць, але їх титр у 2-4 рази вищий, ніж при латентному перебігу. Після нейтралізації активних вірусів титр вірусоспецифічних IgG починає поступово знижуватися і через 1-1,5 місяці наближається до рівня антитіл при латентному перебігу.

Вторинна інфекція

Хронічний (латентний) перебіг ВГЛ-6 може супроводжуватися загостреннями первинно-латентного процесу або рецидивами первинної інфекції. Крім того, рідко, коли в результаті антивірусної терапії, ефективного імунного захисту первинне зараження ВГЛ-6 завершилося усуненням вірусу, можливе повторне зараження ВГЛ-6 або реінфекція.

Для всіх випадків вторинної інфекції характерною є наявність в організмі вже існуючих антитіл IgG до ВГЛ-6. Проте загострення, рецидив та реінфекція стимулюють додаткову продукцію вірусоспецифічних IgG, причому їх титр починає зростати на 1-3 день інфекційного процесу. Однак, оскільки вторинна інфекція розвивається, як правило, через зниження існуючого антивірусного імунітету, титр IgG-антитіл може виявитися суттєво нижчим, а терміни досягнення піку їхньої продукції істотно більше спостерігаються при нормально функціонуючій імунній системі. Як і за первинної гострої інфекції, після нейтралізації активних вірусів ГЛ-6 рівень IgG починає знижуватися і досягає вихідного значення через 1-1,5 місяці після настання клінічної ремісії.

Таким чином, при виявленні в крові IgG-антитіл до ВГЛ-6 слід повторити дослідження через 2 тижні після попереднього та через 1-1,5 місяці після ремісії.

Для чого призначають дослідження?

Щоб встановити інфікованість ВГЧ-6 та характер інфекції:

  • первинна інфекція (гострий перебіг, латентний перебіг, носійство),

  • вторинна інфекція (хронічна течія, загострення/рецидив, реінфекція).

Метод дослідження

Імуноферментний аналіз (ІФА).

Біоматеріал дослідження

Кров (Сироватка)

Як правильно підготуватися до дослідження?

Натщесерце (8-12 годин голодування); для дітей до двох років можливе голодування протягом 2-3 годин. За добу виключити фізичні та емоційні навантаження, перегрів та переохолодження, порушення режиму сну, авіаперельоти, інструментальні методи дослідження (УЗД, рентген та ін.), фізіотерапевтичні процедури, масаж, прийом алкоголю та медикаментів (останнє – тільки за погодженням з лікарем!). 

Якщо виключити прийом ліків неможливо, необхідно про це повідомити при оформленні замовлення в лабораторії. За годину перед забором крові не можна курити. У день дослідження допускається вживання невеликої кількості води. Перед маніпуляційними процедурами слід прийняти зручну позу, розслабитися та заспокоїтись.

Що може впливати на результат?

  • Крім порушень, пов'язаних із взяттям, зберіганням, транспортуванням біоматеріалу та проведенням дослідження, на результат впливає стан імунітету. У зв'язку з тим, що імунна система новонароджених, дітей раннього віку нестабільна, а донори крові, тканин і органів піддаються імуно пригнічувальний терапії, імунітет таких пацієнтів на момент дослідження буває ослабленим (скомпрометованим). У цьому випадку виробництво антитіл IgG може виявитися зниженим, що призведе до помилково-негативного результату аналізу.

Синоніми 

Вірус герпесу 6 типу (HHV 6), антитіла IgG.

Антитела класса IgG к ВГЧ-6, иммуноглобулины класса G к вирусу человеческого герпеса 6-го типа.

Anti-HHV-6 IgG, Human Herpes Virus type 6 IgG antibodies, Anti–Human Herpes Virus 6 IgG, HHV-6 Antibodies.

Що означають результати? Референтні значення

Позитивний результат:

  • Одноразовий позитивний результат однозначно свідчить про наявність ВГЛ-6. Однак з огляду на широке поширення серед населення цього вірусу в неактивній формі для з'ясування характеру хронічної вірусної інфекції (активна/неактивна) необхідний повторний аналіз на IgG через 2 тижні після попереднього. Збільшення титру антитіл хоча б у 1,5-2 рази, порівняно з попереднім, вказує на активність ВГЛ-6. Для підтвердження ремісії вірусної інфекції потрібні ще два повторні тести: перший виконується при симптомах ремісії, другий – через 1 місяць після попереднього. Зниження титру вірусу специфічних IgG у другому дослідженні мінімум у 1,5 рази порівняно з попереднім дозволяє з упевненістю говорити про відсутність активних ВГЛ-6 та настання ремісії вірусної інфекції.

Негативний результат:

  • Одноразовий негативний результат може свідчити про відсутність ВЧГ-6 або ранню стадію зараження (до двох тижнів). Необхідно провести повторне дослідження не менш як через 2 тижні.

  • Повторний негативний результат однозначно свідчить про відсутність ВЧГ-6.

Референтні значення:

<0,8 -- негативний

0.8-1.0- сумнівний

 > =1.0- позитивний.

Хто призначає дослідження?

Вірусолог, імунолог, серолог, акушер, гінеколог, інфекціоніст, педіатр, невропатолог, гематолог, трансплантолог.

Де здати аналізи?
м. Мелітополь

вул. Героїв України, 37

Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-13:30

Завантаження відділення
28%
м. Чернігів

пр-т Левка Лук'яненка 68/2

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Сб: 08:00-13:00

Завантаження відділення
20%
м. Київ

вул. Ревуцького, 40-В

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
23%
м. Київ

Дарницький бульвар, 5

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
26%
м. Київ

вул. Бойчука, 1/2

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:30-14:00

Завантаження відділення
19%
м. Київ

вул. Джона Маккейна, 1

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Нд: 09:00-14:00

Завантаження відділення
21%
м. Київ

вул. Вишгородська 33

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 07:00-13:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
22%
м. Київ

вул. Юрія Липи, 6 ЖК "Комфорт Таун"
Необхідно назвати “пароль” охороні на вході:

«Мені на вул. Ю. Липи, 6, приміщення 5 здати аналізи»

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Сб: 08:00-14:00

Забір біологічного матеріалу:
Пн-Сб: 08:00-09:00

Завантаження відділення
22%
м. Київ

вул. Академіка Вільямса, 13А

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:30-14:00

Завантаження відділення
45%
м. Київ

пр-т Правди, 41А
ЖК Варшавський

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
49%
м. Київ

вул. Преображенська, 39/8

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
52%
м. Київ

пр-т. Повітрофлотський, 5

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
49%
м. Київ

вул. Євгена Сверстюка, 6В

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00 - 14:00

Завантаження відділення
53%
м. Київ

вул. Щербаківського, 56/7

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00 - 14:00

Завантаження відділення
58%
м. Київ

пр. Героїв Сталінграда, 24

 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00 - 14:00

 
 
Завантаження відділення
51%
м. Київ

вул. Жмеринська, 22Б

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00 - 17:00

Завантаження відділення
48%
м. Київ

вул. Васильківська, 45

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 17:00

Сб: 09:00-14:00

Завантаження відділення
53%
м. Боярка

вул. Білогородська, 19А

Зачинено!

Завантаження відділення
0%
м. Бровари

вул. Марії Лагунової, 4Б

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-12:00

Сб-Нд: 08:00-13:00

Завантаження відділення
21%
м. Буча

вул. Енергетиків, 8

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-15:00
Сб-Нд: 09:00-15:00

Завантаження відділення
56%
м. Вишгород

пр. Тараса Шевченка, 6А

 

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 07:00-15:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
48%
м. Вишневе

вул. Першотравнева, 24В
ЖК Акварелі - 2

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Нд: 08:00 - 14:00

Завантаження відділення
53%
м. Вінниця

вул. Гоголя, 1
 

 
Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00 - 16:00
 

 
Завантаження відділення
43%
м. Дніпро

вул. Панікахи, 27
Урогенітальний забір за попереднім записом за номером тел. 096-345-26-26

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00

Завантаження відділення
28%
м. Дніпро

пр. Олександра Поля, 135

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
30%
м. Дрогобич

вул. Івана Франка, 4
Урогенітальний забір за попереднім записом за номером тел. 098-134-24-77

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00

Завантаження відділення
19%
м. Житомир

вул. Велика Бердичівська, 30

 
Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00
 

 
Завантаження відділення
20%
м. Запоріжжя

вул. Ладозька, 18-В

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
22%
м. Запоріжжя

вул. Михайла Гончаренка, 11
 

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

 

Завантаження відділення
38%
м. Запоріжжя

пр. Соборний, 13

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
25%
м. Івано-Франківськ

вул. Чорновола, 73/1

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
20%
м. Кременчук

пр. Свободи, 43

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00
 

Завантаження відділення
22%
м. Кривий Ріг

вул. Соборності, 27

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 07:30-15:00
Сб: 09:00-14:00

Завантаження відділення
19%
м. Кривий Ріг

пр. 200 річчя Кривого Рогу, 9

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 07:30 - 15:00
Сб: 09:00-14:00

Завантаження відділення
46%
м. Кропивницький

вул. Пашутінська, 22

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-17:00

Завантаження відділення
23%
м. Кропивницький

 вул. Ялтинська, 1

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00 - 15:00

Завантаження відділення
32%
м. Луцьк

 пр. Молоді, 10

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
25%
Зачинено
Пн-Пт: 09:00-18:00
Завантаження відділення
0%
м. Львів

вул. Івана Миколайчука, 9, Б-2

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-15:00
Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
36%
м. Львів

вул. Володимира Великого, 34

 
Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Сб: 08:00-15:00

 
Завантаження відділення
32%
м. Миколаїв

пр. Богоявленський, 30

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

Завантаження відділення
22%
м. Одеса

площа Бориса Дерев'янка, 3

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-16:00
Сб-Нд: 08:00-12:00

Завантаження відділення
27%
м. Одеса

пр-т Гагаріна, 23

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-16:00
Сб-Нд: 08:00-12:00

Завантаження відділення
21%
м. Одеса

Фонтанська дорога, 51

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-16:00
Сб-Нд: 08:00-12:00

 

Завантаження відділення
37%
м. Одеса

вул. Академіка Воробйова, 5А

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00
 

Завантаження відділення
32%
м. Полтава

вул. Котляревського, 38/40

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-16:00
 

Завантаження відділення
49%
м. Полтава

вул. Соборності, 46

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00 - 16:00
 

Завантаження відділення
46%
м. Рівне

вул. 16 липня, 36

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
16%
м. Ружин

вул. Бірюкова, 9/1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Сб: 08:00 -15:00
 

Завантаження відділення
32%
м. Суми

вул. Троїцька, 18/4

 
 
 
Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

 

 
Завантаження відділення
22%
м. Тернопіль

вул. Київська,3

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 07:30-17:00
Сб: 08:00-13:00

Завантаження відділення
22%
м. Тернопіль

вул. Володимира Великого, 2А
Послуга онлайн оплати не доступна!
Урогенітальний забір за попереднім записом за номером тел.  097-350-08-41/095-650-08-41
 

Забір крові
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб: 09:00-13:00

Завантаження відділення
28%
м. Тернопіль

вул. Медова, 3

 
Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

 
Завантаження відділення
18%
м. Харків

вул. Мироносицька, 94

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

Завантаження відділення
25%
м. Хмельницький

вул. Кам'янецька, 66
Урогенітальний забір за попереднім записом за номером тел. 067-372-85-87 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-18:00
Сб: 08:00-12:00

Завантаження відділення
21%
м. Хмельницький

вул. Зарічанська 3/2В

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 07:00-13:00

Сб: 08:00-13.00

Завантаження відділення
46%
м. Хмельницький

вул. Проскурівського підпілля, 82\1

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
20%
м. Черкаси

вул. Мечникова, 25

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

 

Завантаження відділення
23%
м. Чернівці

вул. Героїв Майдану, 242

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-17:00

Завантаження відділення
20%
м. Ужгород

вул. Заньковецької, 6/37

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
20%
м. Бровари

вул. В‘ячеслава Чорновола, 8

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-12:00
Сб-Нд: 08:00-13:00
 

Завантаження відділення
18%
м. Полтава

вул. Залізна, 17

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-16:00
 

Завантаження відділення
52%
м. Полтава

вул. Олександра Бідного, 2

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-16:00

Завантаження відділення
54%
м. Краматорськ

вул. Богдана Хмельницького,1
Тимчасово не працює!

 
 
 
 
Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

 

 
 
Завантаження відділення
20%
м. Лубни

вул. Ярослава Мудрого, 50
Тимчасово не працює!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 07:00-16:00
Сб: 08:00-14:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 10:00-13:00
Сб: 10:00-13:00

Завантаження відділення
49%
м. Маріуполь

вул. Казанцева, 22А
Тимчасово не працює!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 07:00-17:00
Сб: 08:00-16:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 12:00-16:30
Сб: 12:00-15:30

Завантаження відділення
38%
м. Маріуполь

вул. Громової, 69 ( офіс 910)

Тимчасово не працює!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

Завантаження відділення
17%
м. Одеса

вул. Ільфа і Петрова, 13А
Тимчасово не працює!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 07:00-18:00
Сб-Нд: 08:00-16:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 10:00-16:30
Сб-Нд: 10:00-15:00

Завантаження відділення
21%
м. Слов'янськ

вул. Костюрина, 4

Тимчасово не працює!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Сб: 08:00 - 17:00

Завантаження відділення
18%
м. Херсон

вул. Потьомкінська, 99

Тимчасово не працює!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

 

Завантаження відділення
27%

Інформація щодо умов, строків, знижок та інших особливостей надання послуг ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ»

Деталізація до послуг

* Лімфодисекція входить у вартість дослідження

** Доставка біоматеріалу здійснюється в замороженому вигляді. Послуга доступна у містах: Київ, Львів, Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Ружин, Тернопіль, Хмельницький, Чернігів

*** Строки виконання дослідження залежать від ступеню кальцифікації утворення, дослідження можливе тільки при повній декальцінації матеріалу

**** Дослідження можливе лише за наявності достатньої кількості та задовільної якості надісланого до лабораторії матеріалу

****** Дослідження, проведення яких рекомендовано National Comprehensive Cancer Network (NCCN)

Умови надання знижок

Знижка при замовленні онлайн надається у розмірі 10% на загальноклінічні, імуногематологічні, біохімічні та гормональні дослідження, імунологію і трансплантологію, аутоімунні та алергічні захворювання, оцінку гемостазу, дослідження на інфекції, онкологічні маркери та 3% на цитологічні, патоморфологічні, молекулярні та мікробіологічні дослідження, онкогематологію та молекулярно-генетичні комплекси, проточну цитометрію.

Знижки не розповсюджуються на комплексні дослідження та послуги з позначкою “N” у назві дослідження.

Забір біоматеріалу оплачується окремо, ціна формується відповідно до обраного виду/ів та кількості досліджень.

Терміни виконання
Термін виконання послуг зазначено у робочих днях. Вихідними днями вважаються субота та неділя та державні свята. Медична лабораторія CSD залишає за собою право змінювати терміни виконання послуг у зв'язку з додатковими дослідженнями, які можуть знадобитися для постановки точного висновку по отриманому біоматеріалу (для усіх видів досліджень).

Архівний біоматеріал

Клієнт може забрати свій архівний матеріал через дві доби. Для цього треба попередньо зробити замовлення за телефоном контакт-центру: 0 800 33 00 75 або у медичних адміністраторів рецепції.