Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Тестостерон загальний (слина)

Код аналізу:
B046
Термін виконання:
3 робочі дні
Ціна
780 грн
Замовити
Опис

Тестостерон відноситься до групи стероїдних гормонів, які синтезуються в спеціалізованих клітинах кори надниркових залоз, яєчників, плаценти, головного мозку і необхідні для нормального функціонування репродуктивної системи і підтримки гомеостазу організму. Тестостерон є основним чоловічим статевим гормоном і синтезується в основному (95%) в клітинах Лейдіга, розташованих в сім'яниках. Синтез гормону знаходиться під контролем лютеїнізуючого гормону (ЛГ), який специфічно зв'язується з рецептором ЛГ, розташованим в плазматичній мембрані клітин Лейдіга у чоловіків і фолікулярних клітинах яєчників у жінок, і регулює процес стероїдогенезу.

У крові гормон циркулює в зв’язаній та вільній формі. Близько 60% тестостерону зв'язано з глобуліном, що зв'язує статеві гормони (sex hormone binding globulin, SHBG), близько 50% пов'язано неміцними зв'язками з альбуміном крові. Частка вільного тестостерону становить 2-3%. Спорідненість тестостерону з SHBG в 1000 разів сильніше, ніж з альбуміном.

Біологічно активною формою є вільна, не пов'язана з білками фракція гормону. Саме з цією формою пов'язують біологічні ефекти тестостерону, оскільки тільки вільна фракція здатна проникати в клітини. Вільний тестостерон проникає в клітини через плазматичну мембрану шляхом пасивної, або полегшеної, дифузії. У тканинах м'язів, нирок, кісткового мозку діє сам тестостерон. У цитоплазмі багатьох клітин-мішеней андроген-органів (простата, придаток яєчка, шкіра) є фермент 5-альфа-редуктаза, під дією якого тестостерон перетворюється в більш активну форму - 5-альфа-дигідротестостерон. Андрогенна активність його вище, ніж самого тестостерону, приблизно в 1,5-2 рази. Ще один, не менш важливий шлях метаболізму тестостерону - перетворення його в естрогени (естрадіол) під впливом ферменту ароматази в молочних залозах, головному мозку, м'язової і жирової тканини.

У чоловіків рівень тестостерону підвищується в пубертатному періоді, потім спостерігається поступове помірне, але прогресивне зниження виробництва тестостерону починаючи з 55-60 років (за різними даними, з 40 років). Рівень гормону в плазмі крові коливається протягом доби. Максимум концентрації спостерігається в ранкові години (6.00-8.00), мінімум у вечірні години (20.00-22.00). Секреція тестостерону також має циркадний ритм.

Восени концентрація тестостерону підвищується. У жінок максимальна концентрація тестостерону визначається в лютеїновій фазі і в період овуляції. У вагітних жінок концентрація тестостерону наростає до III триместру, перевищуючи майже в 3 рази концентрацію у невагітних жінок. У період менопаузи концентрація тестостерону знижується.

Тестостерон надає анаболічні ефекти на м'язову тканину, сприяє дозріванню кісткової тканини, стимулює утворення шкірного сала залозами шкіри, бере участь в регуляції синтезу ліпопротеїнів в печінці, модулює синтез ендорфінів ("гормонів радості"), інсуліну, визначає розподіл жиру, підсилює продукцію еритроцитів. У чоловіків забезпечує формування статевої системи за чоловічим типом, розвиток чоловічих вторинних статевих ознак у пубертатному періоді, активує статевий потяг, сперматогенез і потенцію, відповідає за психофізіологічні особливості статевої поведінки, збільшує сперматогенез і розвиток передміхурової залози. Відповідає за сексуальний потяг (лібідо) як у чоловіків, так і у жінок. У жінок бере участь в механізмі регресії фолікула в яєчниках і в регуляції рівня гонадотропних гормонів гіпофіза.

Надмірна секреція тестостерону в дитячому віці викликає передчасне статеве дозрівання у хлопчиків і маскулінізацію у дівчаток. У дорослих жінок надмірне виробництво тестостерону призводить до різного ступеня вірилізації, включаючи гірсутизм, акне, дуже жирну шкіру, олігоаменорею або безпліддя, різкий набір ваги або труднощі з схудненням, випадіння волосся, зміни або різкі перепади настрою, в тому числі депресію, дратівливість, агресію . Високі рівні тестостерону у чоловіків зазвичай протікають безсимптомно. Точні причини для помірно підвищених значень тестостерону часто залишаються неясними. Загальні причини вираженого підвищення тестостерону включають генетичний стан (наприклад, вроджена гіперплазія наднирників), пухлини яєчок і яєчників, а також зловживання тестостероном або гонадотропінами у спортсменів.

Зниження тестостерону у жінок викликає незначні симптоми. Вони можуть включати деяке зниження лібідо і неспецифічні зміни настрою. У чоловіків це призводить до часткового або повного гіпогонадизму. Оскільки поступове зниження рівня тестостерону пов'язане з одночасним збільшенням рівнів SHBG, біодоступний тестостерон може знижуватися більш значно, ніж загальний тестостерон, викликаючи неспецифічні симптоми, подібні до тих, які спостерігаються у жінок з дефіцитом тестостерону.

Дослідження концентрації біодоступного тестостерону є кращим тестом, оскільки він більш точно відображає загальний біоактивний тестостерон, особливо у літніх чоловіків, у яких спостерігаються не тільки підвищені рівні SHBG, але рівень альбуміну також може варіюватися в залежності від супутніх захворювань.

Для чого призначають дослідження?

 • Для уточнення причин передчасного статевого розвитку і затримки пубертатного періоду у хлопчиків.

 • Для виявлення причин імпотенції та безпліддя у чоловіків.

 • Для діагностики тестостеронпродукуючих пухлин статевих залоз.

 • З метою диференціальної діагностики синдрому полікістозних яєчників, андрогенсекретуючих пухлин та інших причин вірилізації у жінок.

 • Для моніторингу рівня тестостерону при антиандрогенній терапії у хворих на рак простати (фармакологічна кастрація).

 • Для виявлення причин вугрового висипу.

 • Для діагностики гіпоталамогіпофізарних порушень, оцінки функції ендокринної системи організму.

 • У ситуаціях, коли знижений ГЗСГ (глобулін, що зв'язує статеві гормони) (гипотиреоїдизм, надлишок андрогенів, ожиріння)

 • Для уточнення статі новонароджених з неоднозначними статевими ознаками.

Метод дослідження

Імуноферментний аналіз (ІФА)

Біоматеріал дослідження

Слина.

Як правильно підготуватися до дослідження?

 1. Натщесерце (8-12 годин голодування); для дітей до двох років можливе голодування протягом 2-3 годин.

 2. За добу виключити фізичні та емоційні навантаження, перегрів та переохолодження, порушення режиму сну, авіаперельоти, інструментальні методи дослідження (УЗД, рентген та ін.), фізіотерапевтичні процедури, масаж, прийом алкоголю та медикаментів (останнє – тільки за погодженням з лікарем!). Якщо виключити прийом ліків неможливо, необхідно про це повідомити при оформленні замовлення в лабораторії.

 3. За годину перед забором крові не можна палити.

 4. У день дослідження допускається вживання невеликої кількості води.

 5. Перед маніпуляційними процедурами слід прийняти зручну позу, розслабитися та заспокоїтись.

Що може впливати на результат?

 • Порушення преаналітичного етапу: чищення зубів, використання зубочистки, зубної нитки, проведення маніпуляцій, що травмують слизову оболонку ротової порожнини протягом 3 годин до збору біоматеріалу. 

 • Забір біоматеріалу при наявності кровоточивості ясен і травми слизової оболонки ротової порожнини.

Синоніми 

Тестостерон загальний

Общий тестостерон, стероидный андрогенный гормон

Testosterone, total testosterone

Що означають результати? Референтні значення

Підвищення значень

У обох статей:

 • прийом таких препаратів, як даназол, дегідроепіандростерон, фінастерин, флутамід, гозерелін (в перший місяць лікування), левоноргестрел, міфепристон, моклобемід, нілутамід, фенітоїн, ріфампін, тамоксифен;

 • надмірні фізичні навантаження.

У чоловіків:

 • пухлини яєчок і надниркових залоз;

 • вроджена гіперплазія і дисфункція кори надниркових залоз (супроводжує дефіцит ферментів 21- або 11-гідроксилази);

 • раннє статеве дозрівання у хлопчиків;

 • синдром Іценко - Кушинга;

 • синдром Рейфенштейна;

 • прийом лікарських препаратів, таких як гонадотропін, нафарелін.

У жінок:

 • гірсутизм, вирилізація;

 • синдром полікістозних яєчників;

 • оваріальні пухлини;

 • пухлини надниркових залоз, гіперплазія надниркових залоз;

 • синдром Іценко - Кушинга;

 • прийом лікарських препаратів, таких як правастатин, пероральні контрацептиви.

Зниження значень

У чоловіків:

 • частковий або повний гіпогонадизм.

Гіпергонадоторопний гіпогонадизм (первинний)

Рівні лютеїнізуючого гормону (ЛГ) і фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) підвищені. Супроводжується зниженням як біодоступного/вільного рівня тестостерону, так і загального. Спостерігається при:

 • синдромі Клайнфелтера;

 • фемінізації яєчок;

 • тестикулярной травмі або ішемії (орхідектомія), крипторхізмі;

 • аутоімунні захворювання.

Гіпогонадотропний гіпогонадизм ( "вторинний" - обумовлений пошкодженням гіпофіза; "третинний" - викликаний змінами на рівні гіпоталамуса). Спостерігається зниження рівня ЛГ і ФСГ:

 • синдром Каллмана і Прадера - Віллі;

 • вроджений гіпопітуїтаризм;

 • гіпофізарні або гіпоталамічні пухлини;

 • Гіперпролактинемія;

 • травма, опромінення голови.

У жінок:

при первинній або вторинної оваріальній недостатності

Референтні значення:

чоловіки: 0.2 - 1.16 пг\мл

жінки: 0.03 - 0.47 пг\мл

Хто призначає дослідження?

Ендокринолог, андролог, гінеколог.

Де здати аналізи?
м. Мелітополь

вул. Героїв України, 37

Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-13:30

Завантаження відділення
28%
м. Чернігів

вул. Рокоссовського 68/2

 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Сб: 08:00-13:00
 

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Сб: 08:00-12:30
 

Завантаження відділення
20%
м. Київ

вул. Ревуцького, 40-В

Забір крові
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
23%
м. Київ

пр-т Миколи Бажана, 36

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-13:30

Завантаження відділення
22%
м. Київ

Дарницький бульвар, 5

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-14:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 09:00-13:30

Завантаження відділення
26%
м. Київ

вул. Бойчука, 1/2

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено (Цілодобово)

Пн-Пт: 08:30-14:00

Забір біологічного матеріалу :
Пн-Пт: 08:30-13:30

Завантаження відділення
19%
м. Київ

вул. Джона Маккейна, 1

 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено (Цілодобово)

Пн-Пт: 09:00-14:00


Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 09:00-14:00
 

Завантаження відділення
21%
м. Київ

вул. Вишгородська 33

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-15:00

Завантаження відділення
22%
м. Київ

вул. Юрія Липи, 6 ЖК "Комфорт Таун"

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
22%
м. Київ

вул. Олени Пчілки,8

Відчинено!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено (Цілодобово)

Пн-Пт: 08:00-14:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Нд 08:00-13:00

Завантаження відділення
32%
м. Київ

вул. Авiаконструктора Iгоря Сiкорського, 1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
37%
м. Київ

вул. Академіка Вільямса, 13А

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:30-14:00

Завантаження відділення
45%
м. Київ

пр-т Правди, 41А
ЖК Варшавський

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-15:00

Завантаження відділення
49%
м. Київ

вул. Преображенська, 39/8

 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено (Цілодобово)

Пн-Пт: 08:00-14:00


Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 10:00-18:00
 

Завантаження відділення
52%
м. Київ

вул. Амвросія Бучми, 1

 
 
 
 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 -13:30

 
 
 
 
 
Завантаження відділення
51%
м. Київ

пр-т. Повітрофлотський, 5

 
 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:30-15:00

 
 
 
Завантаження відділення
49%
м. Київ

вул. Євгена Сверстюка, 6В

 
 
 
 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 14:00

 
 
 
 
 
Завантаження відділення
53%
м. Київ

вул. Щербаківського, 56/7

 
 
 
 
 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено (Цілодобово)

Пн-Пт: 08:00 - 15:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 08:00 - 14:00

 
 
 
 
 
 
Завантаження відділення
58%
м. Київ

пр. Героїв Сталінграда, 24

 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 14:00

 
 
Завантаження відділення
51%
м. Київ

вул. Жмеринська, 22Б

 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

 
 
Завантаження відділення
48%
м. Київ

вул. Васильківська, 45

 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

 

 
 
Завантаження відділення
53%
м. Боярка

вул. Білогородська, 19А

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 08:00-13:00

Завантаження відділення
19%
м. Бровари

вул. Марії Лагунової, 4Б

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-12:00

Завантаження відділення
21%
м. Вишгород

пр. Тараса Шевченка, 6А

 

 
 
 
 
 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Сб: 08:00-14:00
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Завантаження відділення
48%
м. Вишневе

вул. Першотравнева, 24В
ЖК Акварелі - 2

 
 
 
 
 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Сб: 08:00 - 14:00

 
 
 
 
 
 
Завантаження відділення
53%
м. Вінниця

вул. Гоголя, 1

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

 
Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00
 

 
Завантаження відділення
43%
м. Дніпро

пр. Олександра Поля, 135

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

Завантаження відділення
30%
м. Житомир

вул. Велика Бердичівська, 30

 
Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00
 

 
Завантаження відділення
20%
м. Запоріжжя

вул. Ладозька, 18-В

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено (Цілодобово)

Пн-Пт: 08:00-14:00

Забір біологічного матералу на COVID-19:
Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
22%
м. Запоріжжя

вул. Михайла Гончаренка, 11
 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено (Цілодобово)

Пн-Пт: 08:00-13:30
 

 

Завантаження відділення
38%
м. Запоріжжя

пр. Соборний, 13

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

Завантаження відділення
25%
м. Івано-Франківськ

вул. Чорновола, 73/1

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 10:00 - 16:00

Завантаження відділення
20%
м. Коцюбинське

вул. Доківська, 14

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
46%
м. Кременчук

пр. Свободи, 43

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00
 

Завантаження відділення
22%
м. Кривий Ріг

вул. Соборності, 27

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-16:00
Сб-Нд: 09:00-15:00

Завантаження відділення
19%
м. Кривий Ріг

пр. 200 річчя Кривого Рогу, 9

 

 
 
 
 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00 - 16:00
Сб-Нд: 09:00-15:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 12:00 - 16:00
СБ-Нд: 12:00 - 14:00

 
 
 
 
Завантаження відділення
46%
м. Кропивницький

вул. Пашутінська, 22

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-15:00

Завантаження відділення
23%
м. Кропивницький

 вул. Ялтинська, 1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 15:00

Забір крові:
Пн-Пт: 08:00 - 10:00

Завантаження відділення
32%
м. Луцьк

 пр. Молоді, 10

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

Завантаження відділення
25%
Зачинено
Пн-Пт: 09:00-18:00
Завантаження відділення
0%
м. Львів

вул. Івана Миколайчука, 9, Б-2

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-15:00
Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
36%
м. Львів

вул. Володимира Великого, 34

 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Пн-Пт: 08:00-15:00
Сб-Нд: 08:00-14:00

 
Завантаження відділення
32%
м. Мукачево

вул. Духновича, 40

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-14:00 

Завантаження відділення
32%
м. Одеса

площа Бориса Дерев'янка, 3

 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Нд-Пт: 08:00-16:00 

Завантаження відділення
27%
м. Одеса

Фонтанська дорога, 51

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Відчинено

Нд-Пт: 08:00-16:00
 

 

Завантаження відділення
37%
м. Одеса

вул. Академіка Воробйова, 5А

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00
 

Завантаження відділення
32%
м. Полтава

вул. Котляревського, 38/40

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-15:00
 

Завантаження відділення
49%
м. Рівне

вул. 16 липня, 36

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

Завантаження відділення
16%
м. Ружин

вул. Бірюкова, 9/1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Чт: 08:00 -15:00
Пт: 08:00 -13:00

Завантаження відділення
32%
м. Суми

вул. Троїцька, 18/4

 
 
 
Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

 

 
Завантаження відділення
22%
м. Тернопіль

вул. Медова, 3

 
Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

 
Завантаження відділення
18%
м. Хмельницький

вул. Зарічанська 3/2В

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 07:00-12:00

Завантаження відділення
46%
м. Хмельницький

вул. Проскурівського підпілля, 82\1

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 10:00 - 16:00

Завантаження відділення
20%
м. Черкаси

вул. Мечникова, 25

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

 

Завантаження відділення
23%
м. Чернівці

вул. Героїв Майдану, 242

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-15:00

Завантаження відділення
20%
м. Ужгород

вул. Заньковецької, 6/37

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 10:00 - 15:00

Завантаження відділення
20%
м. Бровари

вул. В‘ячеслава Чорновола, 8

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-12:00
 

Завантаження відділення
18%
м. Буча

вул. Енергетиків, 8

 
Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Сб: 09:00-14:00
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Пн-Сб: 09:00-14:00

 
Завантаження відділення
56%
м. Одеса

пр-т Гагаріна, 23

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Нд: 08:00-16:00

Завантаження відділення
21%
м. Київ

вул. Осокорська, 2А

Тимчасово не працює!