Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

β-Хоріонічний гонадотропін загальний (β-ХГЛ заг.) \ N

Код аналізу:
B003
Термін виконання:
24 години
Ціна
260 грн
Замовити
Опис

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) – це гормон, який виробляється у плодовій оболонці людського ембріона. Він є важливим показником розвитку вагітності та її відхилень. Його виробляють клітини хоріона (оболонки зародка) відразу після його прикріплення до стінки матки (це відбувається лише за кілька днів після запліднення). Зародок на цьому етапі вагітності є заповнена рідиною мікроскопічна бульбашка, стінки якого складаються з клітин, що швидко розмножуються. З однієї частини цих клітин розвивається майбутня дитина (ембріобласт), тоді як із клітин, що знаходяться зовні зародка, утворюється трофобласт – та частина плодового яйця, за допомогою якого воно прикріплюється до стінки матки. Надалі з трофобласту утворюється хоріон.

Хоріон виконує функцію харчування зародка, будучи посередником між організмом матері та дитини. Крім того, він виробляє хоріонічний гонадотропін, який, з одного боку, впливає на формування дитини, з іншого – специфічним чином впливає на організм матері, забезпечуючи протікання вагітності. Поява цього гормону в організмі майбутньої матері на початковій стадії вагітності пояснює важливість тесту для ранньої діагностики вагітності.

Хоріонічний гонадотропін стимулює секреторну функцію жовтого тіла яєчників, що має продукувати гормон прогестерон, який підтримує нормальний стан внутрішньої оболонки стінки матки – ендометрію. Ендометрій забезпечує надійне прикріплення плодового яйця до організму матері та її харчування всіма необхідними речовинами.

Завдяки достатній кількості хоріонічного гонадотропіну жовте тіло, що в нормі існує лише близько 2 тижнів протягом кожного менструального циклу, при успішному зачатті не розсмоктується і залишається функціонально активним протягом усього терміну вагітності. Причому саме у вагітних під впливом хоріонічного гонадотропіну воно виробляє дуже велику кількість прогестерону. Крім того, ХГ стимулює продукцію естрогенів та слабких андрогенів клітинами яєчників та сприяє розвитку функціональної активності самого хоріону, а надалі і плаценти, яка утворюється в результаті дозрівання та розростання хоріональної тканини, покращуючи її власне харчування та збільшуючи кількість ворсин хоріону.

Таким чином, роль хоріонічного гонадотропіну полягає у специфічному та багатосторонньому впливі на організм жінки та плоду з метою успішного перебігу вагітності. З аналізу на хоріонічний гонадотропін визначається присутність у організмі жінки хоріонічної тканини, отже, і вагітність.

За хімічною будовою хоріонічний гонадотропін є сполукою білка та складних вуглеводів, що складається з двох частин (субодиниць): альфи та бети. Альфа-субодиниця хоріонічного гонадотропіну повністю ідентична альфа-субодиницям лютеїнізуючого, фолікулостимулюючого та тиреотропного гормонів гіпофіза, які виконують функції, багато в чому схожі з функцією хоріонічного гонадотропіну, але не при вагітності. Бета-субодиниця хоріонічного гонадотропіну унікальна, що, з одного боку, зумовлює специфічність його дії, а з іншого – дозволяє ідентифікувати його в біологічних середовищах. У зв'язку з цим даний тест зветься "бета-субодиниця хоріонічного гонадотропіну (бета-ХГЛ)".

Знаючи рівень бета-ХГЛ у крові, можна вже на 6-8-й день після зачаття діагностувати вагітність (у сечі концентрація бета-ХГЛ досягає діагностичного рівня на 1-2 дні пізніше). У нормі при вагітності в період між 2-м та 5-м тижнем кількість бета-ХГЛ подвоюється кожні 1,5 діб. При багатоплідній вагітності воно збільшується пропорційно до числа плодів. Максимуму рівень ХГЛ досягає на 10-11 тиждень, а потім поступово знижується. Це відбувається у зв'язку з тим, що з початку 2-ї третини вагітності плацента здатна самостійно продукувати достатньо естрогенів та прогестерону, за участю яких ендометрій нормально функціонує незалежно від секреції гормонів у жовтому тілі яєчників. Тоді концентрація ХГ в крові вагітної жінки поступово знижується, а жовте тіло може функціонувати без впливу ХГ. У цей період роль гормону полягає у стимуляції виробництва тестостерону у плода, що необхідно для нормального розвитку зовнішніх статевих органів ембріона.

Таким чином, протягом вагітності рівень бета-ХГЛ у крові спочатку наростає і потім знижується. За цим показником можна будувати висновки про благополучному перебігу вагітності і виявляти порушення розвитку плода. Тест на ХГ у крові – найдостовірніший метод визначення вагітності на ранніх термінах. ХГ з'являється в організмі жінки з 6-8-го дня після запліднення. Поширений експрес-тест на вагітність, яким може скористатися кожна жінка в домашніх умовах, також ґрунтується на вимірі ХГ у сечі.

Рівні гормону нижче норми на різних етапах розвитку плода дозволяють зробити припущення про ектопічну вагітність, затримці у розвитку плода, загрозі мимовільного аборту, вагітності, що не розвивається, або недостатності функції плаценти. Причиною підвищеного вмісту бета-ХГЛ може бути токсикоз, діабет або неправильно встановлений термін вагітності. Високий рівень гормону після міні-аборту вказує на прогресуючу вагітність.

Визначення рівня ХГ входить до потрійного тест-дослідження, за результатами якого можна судити про деякі аномалії розвитку плода, але точний діагноз поставити не можна. Дослідження лише дозволяє віднести жінку до групи ризику з цієї патології. І тут необхідно подальше обстеження. У невагітних у нормі ХГ відсутній, проте він може секретуватися деякими аномальними тканинами, що походять з хоріону (міхуровим заносом, хоріонепітеліомою), та деякими іншими пухлинами.

Для чого призначають дослідження?

 1. Для діагностики вагітності, у тому числі багатоплідної, позаматкової та яка не розвивається.

 2. Для спостереження за перебігом вагітності.

 3. Для виявлення затримок у розвитку плода, небезпеки мимовільного аборту, недостатності функції плаценти.

 4. Для діагностики аменореї.

 5. Для контролю над ефективністю штучного аборту.

 6. Як частина комплексного обстеження щодо виявлення вад розвитку плода.

 7. Для діагностики пухлин, які продукують ХГ.

Метод дослідження

Електрохемілюмінісцентний аналіз (ECLIA)

Біоматеріал дослідження

Кров (Сироватка)

Як правильно підготуватися до дослідження?

Натщесерце (8-12 годин голодування); для дітей до двох років можливе голодування протягом 2-3 годин. За добу виключити фізичні та емоційні навантаження, перегрів та переохолодження, порушення режиму сну, авіаперельоти, інструментальні методи дослідження (УЗД, рентген та ін.), фізіотерапевтичні процедури, масаж, прийом алкоголю та медикаментів (останнє – тільки за погодженням з лікарем!). 

Якщо виключити прийом ліків неможливо, необхідно про це повідомити при оформленні замовлення в лабораторії. За годину перед забором крові не можна курити. У день дослідження допускається вживання невеликої кількості води. Перед маніпуляційними процедурами слід прийняти зручну позу, розслабитися та заспокоїтись.

Що може впливати на результат?

При діагностиці вагітності занадто раннє виконання тесту – коли минуло менше 5 днів із зачаття – може призвести до помилково-негативного результату.

Синоніми 

β-ХГЛ загальний (хоріонічний гонадотропін загальний).

Бета-субъединица ХГ.

Human Chorionic Gonadotropin, hCG, b-HCG, Quantitative hCG; Beta hCG, Total hCG, Total beta hCG.

Що означають результати? Референтні значення

Причини підвищення рівня бета-ХГЛ

За відсутності вагітності результат тесту на бета-ХГЛ має бути негативним. Виявлення бета-ХГЧ дозволяє припустити, що після запліднення пройшло вже як мінімум 5-6 днів. Між 2-м та 5-м тижнем вагітності при її нормальному перебігу рівень бета-ХГЛ подвоюється кожні 1,5 діб і незабаром досягає свого максимуму. Потім він починає повільно знижуватись. Результати аналізу порівнюються з показниками норми кожного терміну вагітності. Для правильного трактування результатів необхідно точно знати, коли відбулося зачаття.

У вагітних:

 • багатоплідна вагітність (показник зростає пропорційно числу плодів),

 • токсикоз,

 • пролонгована вагітність,

 • цукровий діабет у матері,

 • вади розвитку плода,

 • прийом синтетичних гормонів

Не у вагітних:

 • пухлини, що продукують ХГ,

 • хірургічний аборт (перші 4-5 діб після процедури),

 • прийом препаратів ХГЛ.

Причини зниження рівня бета-ХГЛ (при вагітності):

 • позаматкова або вагітність, що не розвивається,

 • затримка у розвитку плода,

 • загроза мимовільного аборту,

 • хронічна плацентарна недостатність,

 • загибель плода (у 2-3-му триместрі вагітності).

Референтні значення:

т.в.3: 5.8-71.2 (медіана 17.5).

т.в.4: 9.5-750.0 (медіана 141.0).

т.в.5: 217.0-7138.0 (медіана 1398.0).

т.в.6: 158.0-31795.0 (медіана 3339.0).

т.в.7: 3697.0-163563.0 (медіана 39759.0).

т.в.8: 32065.0-149571.0 (медіана 90084.0).

т.в.9: 63803.0-151410.0 (медіана 106257.0).

т.в.10: 46509.0-186977.0 (медіана 85172.0).

т.в.11: 46509.0-186977.0 (медіана 85172.0).

т.в.12: 27832.0-210612.0 (медіана 66676.0).

т.в.13: 27832.0-210612.0 (медіана 66676.0).

т.в.14: 13950.0-62530.0 (медіана 3444.0).
т.в.15: 12039.0-70971.0 (медіана 28962.0).

т.в.16: 9040.0-56451.0 (медіана 23930.0).

т.в.17: 8175.0-55868.0 (медіана 20860.0).

т.в.18: 8099.0-58176.0 (медіана 19817.0).

жінки: невагітні жінки: до 1.0;

невагітні жінки (постменопауза): до 7.0.

чоловіки: 0.1 - 2.0 мМО/мл.

Хто призначає дослідження?

Лікар загальної практики, акушер-гінеколог, онколог.

Де здати аналізи?
м. Бровари

вул. В‘ячеслава Чорновола, 8

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Нд: 08:00-13:00

Завантаження відділення
18%
м. Бровари

вул. Марії Лагунової, 4Б

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Нд: 08:00-13:00

Завантаження відділення
21%
м. Буча

вул. Енергетиків, 8

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-15:00
Сб-Нд: 09:00-15:00

Завантаження відділення
56%
м. Вишгород

просп. Тараса Шевченка, 6А

 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 07:00-15:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
48%
м. Вишневе

вул. Першотравнева, 24В
ЖК Акварелі - 2

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Нд: 08:00 - 14:00

Завантаження відділення
53%
м. Вінниця

вул. Гоголя, 1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 17:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
43%
м. Дніпро

вул. Панікахи, 27   
Послуга онлайн оплати не доступна!
Урогенітальний забір за попереднім записом за номером тел. 096-345-26-26 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн: 08:00-15:00
Вт: 08:00-11:30 і з 15:00-18:00
Ср: 08:00-12:00
Чт: 09:00-15:00
Пт: 08:00-11:30 і з 15:00-18:00 
Сб: 09:00-12:00

Завантаження відділення
28%
м. Дніпро

просп. Олександра Поля, 135

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
30%
м. Дрогобич

вул. Івана Франка, 4  
Послуга онлайн оплати не доступна!
Урогенітальний забір за попереднім записом за номером тел. 098-134-24-77

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00

Завантаження відділення
19%
м. Житомир

вул. Велика Бердичівська, 30

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
20%
м. Запоріжжя

просп. Явірний, 8

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

ПН-ПТ 08:00-14:00

Завантаження відділення
18%
м. Запоріжжя

вул. Михайла Гончаренка, 11
 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
38%
м. Запоріжжя

просп. Соборний, 13

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
25%
м. Івано-Франківськ

вул. Федьковича, 112Б 
Послуга онлайн оплати не доступна!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-16:00

Завантаження відділення
27%
м. Івано-Франківськ

вул. Чорновола, 73/1

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
20%
м. Кам'янець-Подільський

вул. Т.Шевченка, 67
Послуга онлайн оплати не доступна!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:30 -18:00
Сб: 8:30 - 14:00 

Завантаження відділення
53%
м. Кременчук

просп. Свободи, 43

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00
 

Завантаження відділення
22%
м. Кривий Ріг

вул. Соборності, 27

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 07:30-15:00
Сб: 09:00-14:00

Завантаження відділення
19%
м. Кривий Ріг

просп. 200 річчя Кривого Рогу, 9

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 07:30 - 15:00 
Сб: 09:00-14:00

Завантаження відділення
46%
м. Кропивницький

вул. Пашутінська, 22

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-17:00

Завантаження відділення
23%
м. Кропивницький

 вул. Ялтинська, 1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 15:00

Завантаження відділення
32%
м. Київ

вул. Амвросія Бучми, 1
 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-17:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
23%
м. Київ

Дарницький бульвар, 5

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-14:00

Завантаження відділення
26%
м. Київ

вул. Авiаконструктора Iгоря Сiкорського, 1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 07:30-14:00
Сб: 08:30-14:00

 

Завантаження відділення
37%
м. Київ

вул. Євгена Сверстюка, 6В
 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-17:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
53%
м. Київ

просп.  Оболонський, 10

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-17:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
22%
м. Київ

вул. Жмеринська, 22Б

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 16:30

Завантаження відділення
48%
м. Київ

вул. Васильківська, 45

Забір крові
Прийом матеріалу
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 17:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
53%
м. Луцьк

вул. Євгена Сверстюка, 1
Послуга онлайн оплати не доступна!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-19:00 

Сб: 08:00-17:00

Нд: 10:00-14:00

Завантаження відділення
24%
м. Луцьк

 пр. Молоді, 10

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
25%
м. Львів

Сихівський р-н, пр-т Червоної Калини, 51

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-17:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
41%
м. Львів

вул. Личаківська 89

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-17:00

Завантаження відділення
36%
м. Львів

вул. Навроцького, 69

Зачинено

Пн-Пт: 09:00-18:00

Завантаження відділення
44%
м. Львів

вул. Івана Миколайчука, 9, Б-2

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-15:00
забір матеріалу до 14:30

Сб: 08:00-14:00
забір матеріалу до 13:00

Завантаження відділення
36%
м. Львів

вул. Володимира Великого, 34

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Сб: 08:00-15:00

Завантаження відділення
32%
м. Миколаїв

просп.  Богоявленський, 30

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

Завантаження відділення
22%
м. Одеса

вул. Заболотного 1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
15%
м. Одеса

площа Бориса Дерев'янка, 3

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-16:00 
Сб-Нд: 08:00-12:00

Завантаження відділення
27%
м. Одеса

просп.  Гагаріна, 23

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-16:00
Сб-Нд: 08:00-12:00

Завантаження відділення
21%
м. Одеса

Фонтанська дорога, 51

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-16:00
Сб-Нд: 08:00-12:00

Завантаження відділення
37%
м. Одеса

вул. Академіка Воробйова, 5А

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00
 

Завантаження відділення
32%
м. Полтава

вул. Котляревського, 38/40

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
49%
м. Полтава

вул. Соборності, 46

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 17:00

Сб: 08:00-14:00
 

Завантаження відділення
46%
м. Рівне

вул. 16 липня, 36

Працюємо лише на прийом біоматеріалу!

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
16%
м. Ружин

вул. Бірюкова, 9/1

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Сб: 08:00 -15:00

Завантаження відділення
32%
м. Суми

вул. Троїцька, 18/4

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 08:00 - 16:00

Завантаження відділення
22%
м. Тернопіль

бульв. Тараса Шевченка, 53
Послуга онлайн оплати не доступна!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 07:30-17:00
Сб: 08:00-13:00

Завантаження відділення
33%
м. Тернопіль

вул. Київська,3

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 07:30-17:00
Сб: 08:00-13:00

Завантаження відділення
22%
м. Тернопіль

вул. Владимира Великого, 2А 
Онлайн оплата послуг недоступна! 
Урогенітальне обстеження за попереднім записом по тел. 
097-350-08-41 
095-650-08-41 
 

Забір крові
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб: 09:00-11:00

Завантаження відділення
28%
м. Тернопіль

вул. Медова, 3

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
18%
м. Харків

вул. Мироносицька, 94

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 15:00

Завантаження відділення
25%
м. Хмельницький

вул. Кам'янецька, 66  
Послуга онлайн оплати не доступна! 
Урогенітальний забір за попереднім записом за номером тел. 067-372-85-87

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-18:00
Сб: 08:00-12:00

Завантаження відділення
21%
м. Хмельницький

вул. Зарічанська 3/2В

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Пн-Пт: 08:00-17:00

Сб: 08:00-14:00

Завантаження відділення
46%
м. Черкаси

вул. Мечникова, 25

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

ПН-ПТ: 8:00-17:00
СБ: 8:00-14:00

Завантаження відділення
16%
м. Чернігів

просп. Левка Лук'яненка 68/2

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-14:00
Сб: 08:00-13:00

Завантаження відділення
20%
м. Чернівці

вул. Герцена 2В
Послуга онлайн оплати не доступна!
Урогенітальний забір за попереднім записом за номером тел. 050-103-03-10 

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 
забір крові 09:00-14:00

Сб: 09:00–14:00
забір крові 09:00-13:00

Завантаження відділення
20%
м. Чернівці

вул. Героїв Майдану, 242

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00-17:00

Завантаження відділення
20%
м. Чорноморськ

вул. Віталія Шума, 4А 
Послуга онлайн оплати не доступна!

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Сб: 08:00-15:00

забір крові до 14:00

Завантаження відділення
19%
м. Ужгород

вул. Заньковецької, 6/37

Прийом матеріалу
Зачинено

Пн-Пт: 09:00 - 17:00

Завантаження відділення
20%
м. Хмельницький

вул. Юхима Сіцінського, 49

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб: 8:00-14:00

Завантаження відділення
0%
м. Черкаси

вул. Гоголя 261/3

Забір крові
Прийом матеріалу
Забір біологічного матеріалу на COVID-19
Урогенітальний забір
Оплата карткою
Оплата готівкою
Зачинено

Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00-15:00

Завантаження відділення
0%

Інформація щодо умов, строків, знижок та інших особливостей надання послуг ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ»

Деталізація до послуг

* Лімфодисекція входить у вартість дослідження

** Доставка біоматеріалу здійснюється в замороженому вигляді. Послуга доступна у містах: Київ, Львів, Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Ружин, Тернопіль, Хмельницький, Чернігів

*** Строки виконання дослідження залежать від ступеню кальцифікації утворення, дослідження можливе тільки при повній декальцінації матеріалу

**** Дослідження можливе лише за наявності достатньої кількості та задовільної якості надісланого до лабораторії матеріалу

****** Дослідження, проведення яких рекомендовано National Comprehensive Cancer Network (NCCN)

Умови надання знижок

Знижка при замовленні онлайн надається у розмірі:

 • 10% на загальноклінічні, імуногематологічні, біохімічні та гормональні дослідження, імунологію і трансплантологію, аутоімунні та алергічні захворювання, оцінку гемостазу, дослідження на інфекції, онкологічні маркери
 • 3% на цитологічні, патоморфологічні, молекулярні та мікробіологічні дослідження, онкогематологію та молекулярно-генетичні комплекси, проточну цитометрію.

Знижки не розповсюджуються на комплексні дослідження та послуги з позначкою “N” у назві дослідження.
Дослідження з позначкою "М" можна здати лише у медичному закладі.

Забір біоматеріалу оплачується окремо, ціна формується відповідно до обраного виду/ів та кількості досліджень.

Терміни виконання

Термін виконання послуг зазначено у робочих днях. Вихідними днями вважаються субота та неділя та державні свята. Медична лабораторія CSD залишає за собою право змінювати терміни виконання послуг у зв'язку з додатковими дослідженнями, які можуть знадобитися для постановки точного висновку по отриманому біоматеріалу (для усіх видів досліджень).

Архівний біоматеріал

Клієнт може забрати свій архівний матеріал через дві доби.
Для цього треба попередньо зробити замовлення за телефоном контакт-центру: 0 800 33 00 75 або у медичних адміністраторів рецепції.