Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

«Здоров’я щодня» знижка 20% на найпопулярніші аналізи в будні

До кінця акції залишилось:

В наш час стало модно цікавитись своїм здоров'ям та дбати про себе. І ми впевнені, що це правильне рішення. Лабораторна діагностика може розповісти про кожну клітину вашого організму та дати сигнал про можливу проблему ще тоді, коли не виявляється жодних симптомів хвороби. Тому для усіх, хто щоденно турбується про свій організм ми запускаємо спеціальну акцію: знижка 20% щодня на найпопулярніші дослідження.

Аналіз сечі дозволяє виявити не лише порушення в роботі сечовидільної системи, але й вкаже на проблеми з серцево-судинною, ендокринною, травною та імунною системою. Завдяки цьому, вивчення складу сечі є важливим для загальної оцінки здоров'я. Загальний аналіз сечі необхідно здавати х профілактичною метою хоча б раз на рік.

Загальний аналіз крові - це «універсальний» аналіз, який оцінює поточний стан організму. Його призначають під час медичних оглядів, при запальних або інфекційних процесах, загальному нездужанні тощо. Але здати аналіз крові можна і за власним бажанням, щоб переконатися у власному здоров'ї.

Аналіз крові на глюкозу використовують для діагностики та контролю цукрового діабету та інших захворювань, пов'язаних із порушенням обміну вуглеводів. 

Важливе дослідження для визначення рівня тиреотропного гормону в крові та оцінки роботи щитоподібної залози.

Аналіз на глікований гемоглобін необхідний для оцінки рівня глюкози в крові протягом тривалого часу. 

Термін дії акції: Постійно діюча