Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню
Діагностичний тест Oncotype DX Breast Recurrence Score

Тест Oncotype DX Breast Recurrence Score® надає комплексну генетичну оцінку ризику рецидиву захворювання при ранніх стадіях люмінального підтипу раку молочної залози (РМЗ). Результати дослідження дозволяють персоніфікувати тактику терапії для кожного пацієнта, включаючи в себе оцінку ризику віддаленого рецидиву, необхідність хіміотерапії та ефективності застосування гормональної терапії в монорежимі.

Oncotype DX Breast Recurrence Score® є стандартом для прийняття тактичних рішень при плануванні лікування РМЗ.

Oncotype DX Breast Recurrence Score® - це єдиний генетичний тест для раку молочної залози, який включено до лікувальних протоколів Національної Комплексної Онкологічної Мережі (National Comprehensive Cancer Network, NCCN®), Американського Товариства Медичної Онкології (American Society of Clinical Oncology, ASCO®), а також в рекомендації з лікування РМЗ інших визнаних міжнародних експертів: European Society for Medical Oncology (ESMO), the St. Gallen Consensus panel, National Institute for Health Care Excellence (NICE), і German Association of Gynecological Oncology (AGO).
 

Як це працює?
Для Oncotype DX Breast Recurrence Score® доведено предиктивне значення для оцінки ефективності застосування хіміотерапії, а також ризику розвитку рецидиву у пацієнтів з ранньою стадією РМЗ. Проведення тестування показано пацієнтам з вперше виявленим гормон-позитивним (ER+), Her2-негативним РМЗ на ранній стадії (I, II, III А), без або з метастазами (1-3) в лімфатичних вузлах.
Тестування проводиться на парафіновому блоці з пухлиною після біопсії, або операції та включає в себе дослідження рівня експресії 21 гена (16 пухлина-асоційованих та 5 референсних генів) методом RT-PCR.
Звіт Breast Recurrence Score® зрозумілий та інформативний як для лікаря-онколога, так і для пацієнта.
Результат представлений у вигляді балів по шкалі від 0 до 100. Бал відображає індивідуальні біологічні особливості пухлини — чим він вищий, тим вище ймовірність віддаленого рецидиву та вище користь від застосування хіміотерапії для пацієнта.
Результат Breast Recurrence Score® може служити референсною точкою для визначення тактики терапії, а також полегшити обговорення плану лікування з пацієнтом.
Breast Recurrence Score® також надає кількісну оцінку рівня експресії ER методом RT-PCR, що дозволяє спрогнозувати інтенсивність відповіді на ендокринну терапію, а також іншу інформацію (таку як рівень експресії PR і Her2).
Тест також дає уявлення про індивідуальну біологію пухлини, оцінку ризику та варіанти лікування.

З детальною інформацією про дослідження Oncotype DX Breast Recurrence Score® Ви можете ознайомитися в брошурі.

Як зробити Oncotype DX тест
01
Замовлення Oncotype DX тест

Oncotype DX тест можна замовити через Вашого лікаря-онколога або ж самостійно. Заповніть заявку або ж зверніться за адресою, вказаною на сайті.

02
Надання гістологічного матеріалу

Скельця та парафінові блоки, які отримані під час операції або біопсії.

03
ДНК-аналіз зразка пухлинної тканини

Зразок Вашої пухлинної тканини направляється до сертифікованої лабораторії компанії Genomic Health (США), де і проводиться тестування.

04
Отримання результатів

Результати Вашого дослідження будуть готовими протягом 15 робочих днів, про що наші фахівці обов’язково повідомлять Вас та Вашого лікаря.

Найближчі пункти для здачі аналізів
Місто:
Київ
Київ

вул. Васильківська, 45

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 15:00
 

Лабораторний офіс №1

вул. Жмеринська, 22Б

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 19:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 14:00 - 19:00
Сб-Нд: 12:00 - 19:00

Головний лабораторний офіс
Залиште запит, і ми з Вами зв'яжемося
* Натиснувши кнопку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних