Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню

Діагностичні тести

Тест на COVID-19 методом ПЛР
Від 1 500 грн
Інфекційне захворювання COVID-19 виникає в результаті зараження коронавірусом SARS-CoV-2.  
Тест на антитіла до коронавірусу
Від 550 грн
Медична лабораторія CSD пропонує здати аналіз на антитіла lgG і lgМ.
Мобільна медсестра
Медична лабораторія CSD – це не лише беззаперечна якість і точність лабораторних досліджень, а й турбота про кожного клієнта.
Здати ПЛР-тест в аеропорту «Бориспіль»
СSD пропонує перевіритись на коронавірус в аеропорту «Бориспіль». Через поширення нового коронавірусу, багато звичних для нашого життя речей стали неможливими без певних умов. Так, для подорожей за кордон дуже часто потрібно мати при собі негативні результати тесту на COVID-19. Крім того, на основі ПЛР-тесту на коронавірус можна припинити обсервацію, якої необхідно дотримуватись 14 днів після повернення в Україну.  
Здати ПЛР-тест на COVID-19 в аеропорту «Одеса»
Для зручності пасажирів, які прилітають до України з «червоної» зони, СSD пропонує перевіритись на коронавірус у міжнародному аеропорту «Одеса». 
Пропозиція для туроператорів та турагенцій
CSD пропонує проходження ПЛР-тесту на коронавірус за 1 добу для виїзду за кордон та після повернення додому
Корпоративним клієнтам
Медична лабораторія CSD пропонує провести тестування співробітників на виявлення коронавірусної інфекції COVID-19. Вартість та результати дослідження залежать від регіону та кількості співробітників.
Oncotype DX Breast Recurrence Score
Від 98 500 грн
Тест Oncotype DX Breast Recurrence Score® надає комплексну генетичну оцінку ризику рецидиву захворювання при ранніх стадіях люмінального підтипу раку молочної залози (РМЗ). Результати дослідження дозволяють персоніфікувати тактику терапії для кожного пацієнта, включаючи в себе оцінку ризику віддаленого рецидиву, необхідність хіміотерапії та ефективності застосування гормональної терапії в монорежимі.
OncoDEEP
Від 108 500 грн
OncoDEEP – це визначення індивідуального молекулярного профілю пухлини, сфокусоване на терапевтично значущих пухлинних маркерах. В основі тестування лежать сучасні наукові розробки, аналіз наукових і клінічних даних щодо конкретного типу пухлини за генетичним профілем.
OncoSTRAT & GO
Від 150 000 грн
OncoSTRAT & GO – єдина комплексна і найбільш інформативна послуга молекулярного профілювання для пухлин з метастазами. Вона включає розширену панель «OncoDEEP» і аналіз циркулюючої крові пухлинної ДНК «OncoTRACE», відображаючи найбільш повну молекулярну картину.