Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Ваше місто —
Київ
Пошук
Меню

Неінвазивний пренатальний тест
Найбільш точний та безпечний метод пренатальної діагностики

Panorama™ тест – інноваційний високоточний неінвазивний пренатальний скринінг-тест для вагітних, що визначає генетичний ризик розвитку синдрому Дауна та інших хромосомних аномалій у плода вже з 9 тижня вагітності. Також тест може визначити стать малюка. І все це лише шляхом звичайного забору крові із вени матері. 

Panorama™ тест розроблений та впроваджений в лабораторну практику компанією Natera (CША) у 2012 році. Це простий, безпечний та абсолютно безболісний метод пренатальної діагностики, який обрали вже понад пів мільйона жінок у більш як 60 країнах світу. 
Направлення
Брошура для лікаря
Брошура для пацієнта

Чому це важливо?

У наш час кожна сім’я, що планує немовля, повинна пройти консультацію лікаря-генетика та відповідні скринінгові обстеження, для того щоб вберегти майбутню дитину від можливих проблем з генетичними аномаліями у розвитку.
Приблизно 5% дітей народжуються з відхиленнями у розвитку, половина від цієї кількості мають важкі вади, що призводять до смерті або інвалідності.
У більшості випадків в аномальному розвитку дитини винні патологічні відхилення в хромосомах або ж мутації на генетичному рівні. Спричинити їх можуть і несприятливі чинники навколишнього середовища (екологія, спосіб життя, вік батьків).
Для виявлення спадкових патологій існують найрізноманітніші методи пренатальної діагностики – як інвазивні, так і неінвазивні.
До інвазивних відносять біопсію хоріона, амніоцентез та кордоцентез. Дані процедури є складними та проводяться виключно за показаннями лікаря, оскільки несуть потенційний ризик для здоров’я як матері, так і плода.
До сучасних неінвазивних методів діагностики належать тести, що базуються на виділенні ДНК плоду зі зразків крові матері. В числі таких є і неінвазивний пренатальний ДНК-тест Panorama™.

Показання до проходження тесту

Для впевненості у здоров’ї майбутнього малюка Panorama™ тест рекомендований вагітним жінкам будь-якого віку незалежно від генетичних ризиків. Особливо необхідним є для жінок, що належать до групи високого ризику:

вік старше 35 років;
тривалі невдалі спроби зачаття дитини;
генетичні відхилення в роду жінки або чоловіка;
народження попередніх дітей з генетичними відхиленнями;
шлюб між родичами;
викидні в анамнезі жінки;
прийом сильнодіючих ліків, наркотичних речовин, БАДів, хіміотерапії на етапі планування та на ранніх термінах вагітності;
опромінення, вплив шкідливих факторів навколишнього середовища.

Обмеження
Panorama™ тест не рекомендований до застосування лише у випадках:

багатоплідної вагітності (більше ніж 2 плоди);
багатоплідної вагітності при використанні чужої яйцеклітини або сурогатного материнства;
пересадки вагітній донорського кісткового мозку.

Направлення
Брошура для лікаря

Брошура для пацієнта

Переваги тесту Panorama™

Діагностичні переваги:

  • найточніші клінічні дані;
  • проста та безпечна пренатальна ДНК-діагностика, яка не несе ризику ні для матері, ні для дитини;
  • інформація про ризик синдрому Дауна та інших генетичних відхилень у плода вже з 9 тижня вагітності;
  • інформація про стать дитини (за бажанням);

Клінічні переваги:

  • визнаний лідер на ринку;
  • безпрецендентна точність для визначення анеуплоідій 13, 18, 21, XY, триплоідії, явища «зниклого близнюка»;
  • метод SNP розрізняє ДНК матері та плода;
  • визначає рівень фетальної фракції плода;
  • найнижча вірогідність хибно-негативних результатів;
  • найвища точність у визначенні статі плода.

 

Як зробити Panorama™ тест
01
Замовлення Panorama™ тест

Panorama™ тест можна замовити через Вашого лікаря-гінеколога або ж самостійно. Заповніть заявку або ж зверніться за адресою, вказаною на сайті.

02
Забір крові із вени

Ви отримаєте спеціальний набір з двома пробірками для забору крові (по 10 мл). Здійснити забір можна в будь-якій найближчій до Вас лабораторії.

03
ДНК-аналіз зразка крові

Зразок Вашої крові направляється до сертифікованої CLIA-лабораторії компанії Natera® (Каліфорнія, США), де і проводиться тестування.

04
Отримання результатів

Результати Вашого дослідження будуть готовими протягом 15 робочих днів, про що наші фахівці обов’язково повідомлять Вас та Вашого лікаря.

Вартість тесту
КодНазваТермін виконання (Київ)Ціна
M039PANORAMA, NIPT, для одноплідної вагітності (анеуплоідія 21, 18, 13, XY, триплоідія, феномен зникаючого близнюка)8 робочих дні8 000 грн
Додати
M040PANORAMA, NIPT, для багатоплідної вагітності (анеуплоідія 21, 18, 13, XY+ визначення зиготності для дихоріальної двійні)8 робочих дні8 000 грн
Додати
M041PANORAMA, NIPT, для одноплідної сурогатної вагітності або одноплідної вагітності з донороської яйцеклітини (анеуплоідія 21, 18, 13, XY)8 робочих дні8 000 грн
Додати
M042PANORAMA, NIPT, для одноплідної вагітності (анеуплоідія 21, 18, 13, XY, триплоідія, феномен зникаючого близнюка + синдром Ді Джорджі (del22q 11.2))8 робочих дні8 500 грн
Додати
M043PANORAMA, NIPT, для монохоріальної двійні (анеуплоідія 21, 18, 13, XY, триплоідія, феномен зникаючого близнюка + синдром Ді Джорджі (del22q 11.2))8 робочих дні8 500 грн
Додати
M049PANORAMA, NIPT, (для одноплідної вагітності (анеуплоідія 21, 18, 13, XY, триплоідія, феномен зникаючого близнюка + 5 мікроделецій)8 робочих дні10 500 грн
Додати
Найближчі пункти для здачі аналізів
Місто:
Київ
Київ

вул. Васильківська, 45

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 15:00
 

Лабораторний офіс №1

вул. Жмеринська, 22Б

Пн-Пт: 08:00 - 19:00
Сб-Нд: 09:00 - 19:00

Забір біологічного матеріалу на COVID-19:
Пн-Пт: 14:00 - 19:00
Сб-Нд: 12:00 - 19:00

Головний лабораторний офіс