Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Діджиталізуємо здоров'я разом! 

Акція закінчилась
Діджиталізуємо здоров'я разом! 

Здавай аналізи в CSD та бери участь в розіграші iPhone, iPad або iWatch*

В сучасному світі важко уявити життя без гаджетів та терабайтів інформації, що завжди з тобою. Всі ми рухаємося в цифрове майбутнє, проте не забуваємо про цінність власного здоров'я та важливість регулярної лабораторної діагностики!

3 01 жовтня по 31 грудня 2021 року, перевіряючи власне здоров'я в CSD, ви матимете шанс отримати один з трьох подарунків:

  • Apple iPhone 12 256Gb 

  • Apple iPad Air Wi-Fi 256GB

  • Apple iWatch SE

Учасником розіграшу може стати будь-який клієнт, котрий замовив в мережі лабораторних офісів CSD дослідження на загальну суму від 1 000 грн на 1 чек.

Визначення переможця відбуватиметься в період з 5 по 10 число кожного наступного місяця за допомогою сервісу Random.org.

Детальні умови акції:

1. В Акції беруть участь повнолітні громадяни України, які проживають на території України, окрім окупованих територій, (далі – Клієнт), та які повністю погоджуються з умовами проведення акції «Смарт здоров’я» від ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ». Клієнт - це особа, яка відповідає вимогам зазначеним в Умовах та належним чином виконала дані вимоги. Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
2.    Для участі в Акції Клієнт зобов’язаний у період із початку дії даної акції з 1 жовтня 2021 року по 31 грудня 2021 року включно замовити, оплатити та отримати будь-які лабораторні дослідження (надалі - Послуги) у лабораторних офісах Компанії на суму не менше 1 000 (одна тисяча) грн в одному замовлені. 
3.    Для проведення розіграшу формується база з усіх сплачених та виконаних замовлень, які відповідають умовам Акції і переможець визначається через систему random.org.
Система https://www.random.org/ – це автоматизований генератор випадкових чисел, який використовується для визначення цих випадкових чисел, зокрема вибір одного випадкового числа з маси чисел. Процес вибору переможця включає вивантаження усіх номерів замовлень сумою від  1000 грн лабораторних офісів Компанії за минулий місяць. Система https://www.random.org/ випадковим чином обирає один номер замовлення, який є Переможцем. За цим номером Компанія в своїй системі знаходить персональні дані клієнта для надання інформації та інформує, що він є Переможцем конкурсу.
4.    Клієнт може придбати послуги у будь-якому відділенні мережі лабораторних офісів Компанії або онлайн на сайті csdlab.ua.
5.    У розіграші беруть участь всі замовлення, що були зроблені користувачами у період акції, без обмежень щодо кількості замовлень на одного користувача. 
6.    Замовлення, яке відповідає/ють умовам п. 2.2. та 2.3., приймає/ють участь у розіграші Брендованих акційних подарунків один раз згідно бази замовлень за звітний місяць. Під брендованими акційними подарунками мається на увазі смартфон Apple iPhone 12 256Gb, планшет Apple iPad Air Wi-Fi 256GB та годинник Apple iWatch SE. Витрати на брендовані акційні подарунки є витратами на рекламу та просування Акції.
7.    Розіграш та визначення переможця відбувається в перший робочий день в період з 5 по 10 число наступного місяця та проводиться відповідно до 10.11.2021 р., 10.12.2021 р. та 10.01.2022 р..
8.    Розіграш подарунків відбувається наступним чином: до 10.11.2021 р. – 1 годинник Apple iWatch SE, до 10.12.2021 р. – 1 планшет Apple iPad Air Wi-Fi 256GB, до 10.01.2022 р. – 1 смартфон Apple iPhone 12 256Gb. 
9.    Кількість брендованих акційних подарунків може бути змінені на розсуд Компанії в сторону збільшення або в сторону зменшення, в залежності від фактичної кількості Переможців серед Учасників.
10.    Повідомлення про розіграш та переможця у вигляді номеру замовлення, яке стало переможцем розіграшу, публікується на офіційній сторінці Компанії у Facebook www.facebook.com/csdlaboratory. Переможця додатково персонально повідомить представник Компанії про виграш в телефонному режимі та шляхом надсилання електронного листа на електронну пошту, яка зазначена в замовленні.
11.    У разі ненадання Переможцем у Акції  відповіді на телефонний дзвінок та на лист-повідомлення представника Компанії продовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту направлення повідомлення, це буде свідчити відмову Переможця від отримання подарунку  та проведення повторного розіграшу серед усіх Клієнтів акції.
12.    Брендований акційний подарунок передається Переможцям Акції на безоплатній основі.
13.    Для отримання брендованого акційного подарунку Переможець зобов’язаний звернутися до центрального лабораторного офісу Компанії за адресою м. Київ, вул. Жмеринська, 22Б з паспортом, ідентифікаційним кодом та бланком замовлення, відповідно якого Клієнт брав участь в розіграші.  В разі, якщо Переможець проживає не в м. Києві, він має надіслати скановані копії вище зазначених документів на електронну пошту [email protected] із зазначенням адреси свого проживання та даними для відправки брендованого акційного подарунку Новою поштою. З моменту отримання подарунка Переможець несе ризик випадкової загибелі або псування цього подарунка.
14.    Відправка брендованого акційного подарунку в межах України відбувається за рахунок Компанії. 
15.    Переможець Акції не має права вимагати від Компанії будь-якої іншої компенсації, крім зазначених подарунків у п. 2.10.
16.    Компанія не несе гарантійних зобов’язань по Подарунку, отриманому в межах цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.
17.    Компанія має право відмовити Клієнту в участі в Акції, якщо у Компанії виникнуть сумніви щодо добросовісності участі в Акції такого Клієнта. Таке рішення Компанії є остаточним і оскарженню не підлягає.
18.    Клієнт Акції самостійно несе відповідальність за достовірність наданої ним інформації та за невиконання (несвоєчасне виконання) прав та обов’язків, передбачених цими Умовами.
19.    Акційною пропозицію не можуть скористатися співробітники Компанії та їх родичі.
20.    Результати визначення переможців розіграшу, що отримають право на отримання Подарунку, є остаточними й оскарженню не підлягають. Компанія гарантує об'єктивність проведення визначення Переможців.
21.    Компанія не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Переможцями розіграшу і прав на отримання Подарунків. Компанія не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
22.    Компанія має право достроково припинити проведення розіграшу подарунку серед Клієнтів та/або змінити умови, опублікувавши відповідне повідомлення на Сайті або іншим способом публічно повідомити про таке припинення / зміну.
23.    Уразі  припинення розіграшу подарунків  серед Клієнтів, Компанія видає подарунок Переможцям до дати опублікування повідомлення про припинення проведення розіграшу подарунків серед Учасників чи іншого публічного повідомлення про таке припинення.
24.     Переможці серед Клієнтів можуть на прохання Компанії приймати участь в інтерв'юванні, фото/відеозйомки, в зв'язку з отриманням подарунків, без виплати за це додаткової винагороди.
25.    Авторські (суміжні) права на отримані матеріали належать Компанії.

*Подарунок може відрізнятися від зображеного