Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Потурбуйся про спокійну вагітність. Замовляй тест Panorama зі знижкою 15%

Акція закінчилась
Потурбуйся про спокійну вагітність. Замовляй тест Panorama зі знижкою 15%

Запорука щасливої вагітності - це спокій майбутньої мами! Тому лікарі у всьому світі рекомендують неінвазивну пренатальну діагностику плода (НІПТ).

В Медичній лабораторії CSD LAB ексклюзивно представлений унікальний пренатальний тест Panorama - єдиний НІПТ, який розрізняє ДНК матері і плоду та має дуже низький рівень хибнопозитивних результатів.

Вже на 9 тижні вагітності тест здатний виявити до 99,9% плодів з синдромом Дауна (трисомія 21), 96,4% плодів з синдромом Едвардса (трисомія 18), 99,9% плодів з синдромом Патау (трисомія 13), 99,9% плодів з трисоміями і здатний визначати як мікроделеції, так і стать дитини.

При цьому він абсолютно безпечний для матері та майбутнього малюка, адже для аналізу потрібен лише забір венозної крові вагітної.

Замовляйте тест Panorama в CSD LAB зі знижкою 15% та потурбуйтесь про спокійну вагітність.

Період дії: 01.07.2023  по 30.09.2023

 

1.ДЕТАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ:
1.1. Акційна знижка 15% діє лише на дослідження:

-M039 PANORAMA, NIPT, для одноплідної вагітності (анеуплоїдія 21, 18, 13, XY, триплоїдія, феномен зникаючого близнюка) | N;

-M040 PANORAMA, NIPT, для багатоплідної вагітності (анеуплоїдія 21, 18, 13, XY+ визначення зиготності для дихоріальної двійні) | N;

-M041 PANORAMA, NIPT, для одноплідної сурогатної вагітності або одноплідної вагітності з донороської яйцеклітини (анеуплоїдія 21, 18, 13, XY) | N;

-M042 PANORAMA, NIPT, для одноплідної вагітності (анеуплоїдія 21, 18, 13, XY, триплоїдія, феномен зникаючого близнюка + синдром Ді Джорджі (del22q 11.2)) | N;

-M043 PANORAMA, NIPT, для монохоріальної двійні (анеуплоїдія 21, 18, 13, XY, триплоїдія, феномен зникаючого близнюка + синдром Ді Джорджі (del22q 11.2)) | N;

-M049 PANORAMA, NIPT, (для одноплідної вагітності (анеуплоїдія 21, 18, 13, XY, триплоїдія, феномен зникаючого близнюка + 5 мікроделецій) | N

1.2. З метою отримання знижки необхідно звернутися до будь-якого Лабораторного офісу CSD LAB Адреси лабораторій CSD  або замовити послугу, зазначену в п.1.1 онлайн.

1.3 Пропозиція не сумується з жодними іншими акційними пропозиціями. Забір біологічного матеріалу оплачується окремо.

1.4. Строк дії акції з 01.07.2023  по 30.09.2023 р.

 

2.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1.   Компанія має право достроково припинити проведення акції та/або змінити умови, опублікувавши відповідне повідомлення на Сайті або іншим способом публічно повідомити про таке припинення / зміну.

 

3.ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

3.1. Беручи участь в Акції, кожен Клієнт підтверджує свою безумовну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації (включаючи, але не обмежуючись, персональних даних) про себе Компанії з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (у т.ч. шляхом передачі третім особам). Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».  

3.2. Добровільно надаючи персональні дані про себе, Клієнт підтверджує свою прямо виражену безумовну згоду на збір, зберігання, використання, обробку, передачу й поширення їх персональних даних (як ці терміни визначені законодавством) уповноваженими ним особами Компанії, які будуть вживати необхідних заходів для захисту таких даних від незаконної обробки та несанкціонованого розповсюдження. Компанія вживає всіх необхідних дій щодо захисту персональних даних суб’єктів персональних даних, які ним обробляються, від незаконної обробки та несе особисту відповідальність за додержання вимог законодавства України про захист персональних даних. Згоду Клієнт надає шляхом прийняття участі в Акції. Збір, зберігання, використання, обробка, передача й поширення Компанією та/або уповноваженими ним особами отриманих від Клієнта його персональних даних здійснюватиметься з метою виконання вимог законодавства, а також в рекламних цілях. Клієнт також підтверджує свою повну згоду для надсилання йому інформації, повідомлень (в т.ч., рекламного характеру) про наступні активності Компанії тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Компанією та/або будь-якою третьою особою.  

3.3. Клієнти мають право в будь-який час відкликати згоду на обробку персональних даних, направивши Компанії відповідне повідомлення рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

 

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
4.1. Дані Умови обов’язкові для виконання.  

4.2. Внесення змін і доповнень в дані Умови здійснюється наказом Директором ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ».  

4.3. Інформування щодо впровадження Акції здійснюється шляхом розміщення умов на корпоративному інтернет-сайті Компанії (www.csdlab.ua).  Крім того, консультації щодо умов Акції можна отримати за телефоном 0 800 33 00 75.  

4.4. Своєю участю у Акції Клієнти повністю погоджуються з цими Умовами та зобов’язуються їх виконувати.  

4.5. ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ» залишає за собою право змінювати Умови Акції, висвітливши зміни на інтернет-сайті Компанії.  

4.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань або питань, неврегульованих цими Умовами, право вирішення таких питань Клієнт залишає за собою. Рішення Компанії є остаточним і оскарженню не підлягає.  

4.7. Приймаючи ці Умови, Клієнт підтверджує, що він прочитав і зрозумів всі Умови і погоджується з усіма умовами та положеннями.  

4.8. Проведення цієї Акції є виключною волею та правом Компанії. Ніхто не може змусити Компанію у проведенні цієї Акції у разі прийняття рішення про її скасування, виникнення обставин непереборної сили тощо.