Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Знижка 20% на скринінг вагініту

До кінця акції залишилось:

Найчастіша проблема, яка пов’язана з дискомфортом, і з якою жінки звертаються до гінеколога – це вагініт. Дане захворювання впливає на якість інтимного життя та самопочуття жінки в цілому. Запущений вагініт нерідко призводить до ускладнень, від впливу на менструальний цикл до безпліддя.

Вагініт може бути як інфекційного (спричинений різними збудниками інфекцій), так і неінфекційного походження (пов’язаний з низьким рівнем естрогенів в період менопаузи, алергією тощо). Запорукою вибору правильного лікування є ретельна діагностика та визначення причин розвитку хвороби. Тому обирайте  унікальне дослідження для визначення основних причин розвитку вагініту в Медичній лабораторії CSD зі знижкою 20%.

Період дії акції: до 15.08.2022 року.

Територія дії акції: уся мережа лабораторних (ЛО), та партнерських лабораторних офісів (ПЛО) CSD, крім ПЛО у м. Тернопіль

Умови акції: знижка 20% надається на дослідження P176 “Скринінг вагініту (Atopobium vaginae (кількісно), Candida albicans (якісно), Candida others (якісно), Gardnerella vaginalis (кількісно), Lactobacillus spp. (кількісно), Mobiluncus spp.(якісно), Trichomonas vaginalis (якісно)), ПЛР”. На одне замовлення можна використати лише одну акційну пропозицію. Акційні пропозиції не сумуються між собою.