Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Здоров'я під контролем: мікроскопія нігтів

05.09.2022
Здоров'я під контролем: мікроскопія нігтів

Одне із найрозповсюдженіших захворювань нігтів – це оніхомікоз, грибкове ураження нігтьової пластини. Захворювання заразне, тож підчепити його можна навіть просто відвідуючи громадські місця: басейн, тренажерний зал, пляж тощо.

Головні ознаки грибка нігтів - це:

  • зміна кольору нігтя
  • потовщення нігтьової пластини
  • поява нерівностей 
  • відшарування 
  • неприємний запах

Якщо виявити захворювання на ранній стадії і підібрати правильне лікування, то позбутися грибку можна досить легко. Тому при появі цих симптомів обов'язково заплануйте візит до дерматолога та пройдіть лабораторні дослідження в CSD.

Мікроскопічне дослідження зішкрібу нігтьової пластини - 220 гривень (https://bit.ly/3B5MDaq ), яке проводиться світловим і люмінісцентним методами. Завдяки цьому можливо не тільки з високою точністю виявити міцелій гриба, але й визначити його тип (септований, несептований, псевдоміцелій дріжджоподібних грибів).

Мікологічне дослідження нігтів з чутливістю до антимікотиків - 910 гривень (https://bit.ly/3B97YQa ) визначить, який саме гриб є причиною інфекції і покаже чутливість до антимікотиків (протигрибкових препаратів), щоб допомогти лікарю підібрати ефективне лікування. 

Останні новини
медичні аналізи у Львові
24 липня 2024
Вітаємо ще один лабораторний офіс у Львові
Друзі, маємо приємну новину для жителів Львова.
здати медичні аналізи в Одесі
3 липня 2024
Відновлюємо роботу ще одного лабораторного офісу в Одесі
CSD LAB активно  працює над проведенням лабораторних аналізів та розширює мережу для вашої зручності.  
здати аналізи медичині лабораторія на Хрещатику Київ
2 липня 2024
Відтепер CSD LAB у самому серці столиці!
Раді повідомити про відкриття партнерського лабораторного офісу CSD LAB спільно з революційним закладом охорони здоров’я – медичним центром “Doctor 9-