Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Всесвітній день обізнаності про лімфому

20.09.2023
Всесвітній день обізнаності про лімфому

15 вересня - Всесвітній день обізнаності про лімфому

Цей День було запроваджено у 2004 році за ініціативою міжнародної організації LC (Lymphoma Coalition), що об’єднує пацієнтів з 41 країни світу для того аби підвищити обізнаність населення щодо цієї групи захворювань та допомогти людям, які страждають від лімфом. 

Головна мета Всесвітнього дня обізнаності про лімфому – привернути увагу громадськості до проблем людей, які зіткнулися з таким діагнозом, а також інформування  громадськості про основні симптоми захворювання,  необхідність проведення профілактичних оглядів та своєчасних звернень до лікарів, якщо симптоми з’явилися. 
За даними Національного інституту онкології (National Institutes of Health, NIH, USA), в США щороку діагностується близько 80 тис. нових випадків лімфом. У країнах Західної Європи захворюваність на лімфоми складає близько 12-15 випадків на 100 тис. населення на рік. В Україні щороку діагноз лімфома та лімфолейкоз чують  щонайменше 3,5 ти людей. 

Лімфоми — один з небагатьох видів онкології, який має високі показники успішного лікування. Шанси хворих на одужання повністю залежать від точної, своєчасної діагностики та правильного лікування.  
В Медичній лабораторії CSD LAB для встановлення точного діагнозу та вибору ефективної терапії лікарем онкогематологом доступний широкий спектр імуноцитологічних, патоморфологічних  та молекулярно-генетичних досліджень для онкогематологічних захворювань. 

Зокрема, MyAction Lymphoma (комплексна NGS-панель для лімфом)  https://csd.im/rwxn   
 - інноваційний молекулярно-генетичний тест, який визначає різноманітні варіанти мутацій та транслокацій, що мають важливе діагностичне значення та допомагають встановити молекулярний підтип лімфоми в складних діагностичних випадках та вибрати найоптимальнішу тактику терапії для пацієнта.

Для вибору оптимального молекулярно-генетичного тесту замовляйте безоплатну консультацію медичного генетика. 

CSD LAB - експертна лабораторія персоналізованої медицини.

Останні новини
Знижки на медичні лабораторні аналізи
29 листопада 2023
Знижка 20% на топові аналізи щодня
Невід'ємною частиною чарівності передріздвяного періоду в багатьох країнах є традиційні адвент-календарі.
медична лабораторія в Обухові
28 листопада 2023
Нова точка здоров'я в Обухові
Нарешті експертна лабораторна діагностика від CSD LAB в Обухові.Працюємо для вас з понеділка по суботу з 7:00 до 14:00 за адресою: м.Обухів, вул.Кашта
Ознаки онкології
27 листопада 2023
Онкомаркери: що це і як їх використовують у діагностиці раку
Онкомаркери — це білки або антигени, які виробляються клітинами злоякісних пухлин.