Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

VII Міжнародний науково-практичний конгрес "Медицина України - європейський вибір"

07.11.2023

У Яремче пройшов VII Міжнародний науково-практичний конгрес "Медицина України - європейський вибір". Ця подія була присвячена вирішенню низки міждисциплінарних інтеграційних питань із ведення пацієнтів з різноманітними захворюваннями. 

 VII Міжнародний науково-практичний конгрес "Медицина України - європейський вибір"

В конгресі ддя обговорення клінічних питань новітніх методів діагностики, лікування та профілактики найбільш поширених захворювань взяли участь лікарі  різних спеціальностей.

Денис Козаков, молекулярний генетик та фахівець з NGS-тестування CSD LAB, розповів клінічним онкологам про еволюцію молекулярних змін у раку яєчників та вплив використання предиктивних біомаркерів на покращення лікування та персоналізований підхід до терапії.

Віктор Досенко, керівник відділу розвитку та інновацій CSD LAB та доктор медичних наук, взяв участь у пленарному засіданні "Психологічна реабілітація військовослужбовців та їх сімей". Він сфокусував увагу на створенні ефективної національної системи діагностики та лікування посттравматичного стресового розладу та хронічного стресу.

Також фахівцем були розкриті питання щодо лабораторних показників, які служать біомаркерами цих станів, та фармакогенетичних рішень CSD LAB щодо застосування антидепресантів.  

Більше про дослідження, які дозволять індивідуалізувати терапію багатьох захворювань, читайте на нашому сайті.
 

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!