Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Нові рішення фармакогенетики для підвищення ефективності фармакотерапії

31.07.2023
Нові рішення фармакогенетики для підвищення ефективності фармакотерапії

Суть персоніфікованої медицини полягає в індивідуалізації лікування. Реакція на лікарський препарат, оптимальний клас препарату, його доза і режим застосування визначаються, принаймні частково, генетичними детермінантами. Фармакогенетика прагне виявити гени і їх варіанти, що визначають адекватність фармакотерапії і зменшують ризик розвитку побічних ефектів.

Що для цього потрібно зробити?
Дослідити генетичну інформацію певної людини щодо генів, які впливають на транспорт лікарського засобу.
Тож відтепер у переліку послуг лабораторної діагностики CSD LAB впроваджено новий напрямок фармакогенетики та перші дослідження, які дозволять індивідуалізувати терапію багатьох захворювань.

Тест, який  визначає чутливість до варфарину, який застосовується для лікування і профілактики цілої низки серцево-судинних захворювань, порушень кровообігу та інших. На основі результатів тесту лікар може скоригувати терапію та знизити низку ускладень та ризики кровотечі на 35-50% https://csd.im/6pce  

Тест, що визначає потенціальний терапевтичний ефект від антидепресантів, антикоагулянтів і антимікотичних препаратів. Адже за певного варіанту гена ефективність препарату значно зменшується, що вимагає коригування та вибір іншого антитромбоцитарного препарату https://csd.im/a2n3 

А ще вже цієї осені команда CSD LAB проведе курс лекцій з фармакогенетики. Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах та отримуйте більше корисної інформації.
 

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!