![Офіційне відкриття Медичної лабораторії CSD в аеропорту «Бориспіль»](/sites/default/files/styles/570x/public/2020-10/120781928_2914945398789224_3659165154780320442_o.jpg?itok=3igcfGnG)
2-ого жовтня біля терміналу «В», аеропорту «Бориспіль» відбулось офіційне відкриття лабораторії CSD, яка робить найшвидший ПЛР-тест на covid.
Партнерами CSD стала компанія Aerohandling, яка вже 20 років займається наземним обслуговуванням пасажирів у «Борисполі».
Генеральний директор медичної лабораторії CSD Олександр Дудін розповів, що за 2,5 місяці було зроблено 15 000 ПЛР-тестів на короновірусну інфекцію для пасажирів, які відлітають та в‘ізжають на територію України.
«Находження повноцінної лабораторії повного циклу на території аеропорту, а не тільки її пункту прийому, дає нам можливість робити тести швидко. У цьому питанні з нами зараз не можуть конкурувати ті лабораторії, які возять забрані матеріали до міста. Ця логістика ускладнює отримання результатів за 6 годин», - зазначив Дудін.
CSD працює на дуже якісному італійському обладнанні компанії Diatech Pharmacogenetics, що має міжнародні сертифікати якості ISO 9001 та ISO 13485.
Забір біологічного матеріалу пасажири можуть замовити у Терміналі «D» на вильоті, стійка N 48, FAST LINE або за телефоном (050) 415 09 09. Послуга коштує 1500 грн.