Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Офіційне відкриття Медичної лабораторії CSD в аеропорту «Бориспіль»

05.10.2020

2-ого жовтня біля терміналу «В», аеропорту «Бориспіль» відбулось офіційне відкриття лабораторії CSD, яка робить найшвидший ПЛР-тест на Covid.

 2-ого жовтня біля терміналу «В», аеропорту «Бориспіль» відбулось офіційне відкриття лабораторії CSD, яка робить найшвидший ПЛР-тест на covid.
 Партнерами CSD стала компанія Aerohandling, яка вже 20 років займається наземним обслуговуванням пасажирів у «Борисполі». 
 Генеральний директор медичної лабораторії CSD Олександр Дудін розповів, що за 2,5 місяці було зроблено 15 000 ПЛР-тестів на короновірусну інфекцію для пасажирів, які відлітають та в‘ізжають на територію України. 
 «Находження повноцінної лабораторії повного циклу на території   аеропорту, а не тільки її пункту прийому, дає нам можливість робити тести швидко. У цьому питанні з нами зараз не можуть конкурувати ті лабораторії, які возять   забрані матеріали до міста. Ця логістика ускладнює отримання результатів за 6 годин», - зазначив Дудін. 
 CSD працює на дуже якісному італійському обладнанні компанії Diatech Pharmacogenetics, що має міжнародні сертифікати якості ISO 9001 та ISO 13485.  
 Забір біологічного матеріалу пасажири можуть замовити у Терміналі «D» на вильоті, стійка N 48, FAST LINE або за телефоном (050) 415 09 09. Послуга коштує 1500 грн.

Останні новини
14 квітня 2021
Що варто знати про водно-сольовий обмін організму?
Ще з дитинства нам відомо, що людина на 7️0% складається з води. 
14 квітня 2021
D-димер та COVID-19
Аналіз крові на визначення рівня D-димера зазвичай назначають для підтвердження тромбоутворення.
12 квітня 2021
Вітаємо CSD у Вишгороді
Запрошуємо до нової точки здоров'я у Вишгороді. Точні аналізи від CSD в самому центрі міста на проспекті Тараса Шевченка, 6А.