Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ В CSD LAB

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2
ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ
З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 для пацієнтів з раком яєчників в CSD LAB

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 для пацієнтів з раком яєчників

Ми намагаємося зробити все можливе для того, щоб персоналізований підхід до ведення онкологічних пацієнтів в Україні став реальністю. 
В основі персоналізації лікування пацієнтів хворих на рак лежить проведення молекулярно-генетичного тестування, адже кожна пухлина унікальна та містить індивідуальний набір генетичних порушень, що визначає її агресивність та відповідь на терапію.

При цьому оптимальним методом тестування сьогодні визнано NGS (секвенування наступного покоління), адже саме цей метод дослідження дозволяє отримати цілісну картину щодо молекулярного профілю пухлини, виявляючи множинні генетичні зміни та інші структурні перебудови із високою точністю. 
Але, нажаль, висока вартість молекулярно-генетичних тестів NGS, досить суттєво обмежує доступність цих послуг для пацієнтів, які їх потребують.

Спільними зусиллями, завдяки підтримці наших партнерів ми робимо доступним  тестування на визначення BRCA1/2  мутації  методом NGS на безоплатній основі для пацієнтів з раком яєчників.
В рамках проєкту пацієнтки з раком яєчників мають можливість безоплатно пройти тестування на наявність BRCA-мутації методом NGS для визначення тактики подальшого лікування. 

Послуга, що надається в межах проєкту (MyAction BRCA1/2 (NGS, повний спектр мутацій, гістологічний матеріал, Illumina)). Для участі у проєкті пацієнту необхідно надати відповідні документи* для підтвердження свого діагнозу та пройти верифікацію в Медичній лабораторії CSD LAB.

ДНК код

Для чого призначається тестування на BRCA-мутації пацієнткам з раком яєчників?

Відповідно до міжнародних рекомендацій – Американської Національної онкологічної мережі (National Comprehensive Cancer Network NCCN) та Міжнародної Федерації Акушерів та Гінекологів (The International Federation of Gynecology and Obstetrics – FIGO), мутації генів BRCA1 та BRCA2 є найважливішим біомаркером, який використовують для планування лікування раку яєчників. Всі пацієнтки з діагностованим раком яєчників мають обов'язково пройти тестування на наявність BRCA мутацій незалежно від віку та сімейного анамнезу.

BRCA-тестування на пухлинному матеріалі - це мультигенне дослідження, яке виконується методом NGS та дає змогу оцінити повний спектр спадкових і соматичних порушень в генах BRCA1 та BRCA2. Тест призначається для оцінки потенційної чутливості до таргетної терапії (інгібітори PARP та хіміотерапія на основі платини) пацієнтів з раком раком яєчників.

Критерії включення пацієнтів до проєкту:
  • Вперше виявлений поширений рак яєчників (III або IV стадії за класифікацією Міжнародної федерації акушерства та гінекології [FIGO]) фаллопієвих труб або первинний перитонеальний рак та
  • Гістологічно підтвердженний немуцинозний (серозний високого або низького ступеня злоякісності, світлоклітинний, ендометриоїдний та інші) епітеліальний рак яєчників, фаллопієвих труб або первинний перитонеальний рак та
  • Не більше року з дати встановлення діагнозу рак яєчників, фаллопієвих труб або первинний перитонеальний рак

Заповнена нижче АНКЕТА

Надані медичні документи*, що верифікують клінічний діагноз та підтверджують інформацію, надану в АНКЕТІ (виписний епікриз, гістологічне заключення з результатами імуногістохімічного дослідження, тощо) для проходження верифікації консиліумом Медичної лабораторії CSD LAB

Як взяти участь у проєкті “BRCA1/2 ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ”?

Якщо Вам для визначення тактики лікування рекомендовано пройти тестування на наявність мутацій в генах BRCA1/2 і Ви хочете це зробити у рамках проєкту на безоплатній основі, заповніть, будь ласка, форму та внесіть всі необхідні дані в АНКЕТУ.

Лікар яка перевіряє анкети
Просимо заповнити анкету згідно Ваших медичних та персональних даних, які проходитимуть верифікацію в лабораторії відповідно до медичної документації пацієнта

 Некоректні дані анкети, що не відповідатимуть медичній документації, не будуть прийняті до проєкту.

Гістологічний тип пухлини (звіряється лабораторією з медичною документацією пацієнта)

Дякуємо за Ваш запит, нажаль ви не можете прийняти участь, адже ваш діагноз не відповідає критеріям включення до проекту.
Дякуємо за Ваш запит, нажаль ви не можете прийняти участь, адже ваш діагноз не відповідає критеріям включення до проекту.
Дякуємо за Ваш запит, нажаль ви не можете прийняти участь, адже ваш діагноз не відповідає критеріям включення до проекту.
Дякуємо за Ваш запит, нажаль ви не можете прийняти участь, вам потрібно уточнити ваш гістологічний статус пухлини у лікаря
* Натиснувши кнопку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
Людина яка заповнює паперову анкету
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ В CSD LAB

* перелік Документів не є вичерпним. Медичний Консиліум CSD LAB може запросити додаткову медичну документацію для верифікації пацієнта та включення його до проєкту.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОЄКТУ «БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ»

Акційні пропозиції
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ В CSD LAB — Фото 1
«Здоров’я щодня» знижка 20% на найпопулярніші аналізи в будні

Ознайомтесь з переліком аналізів, на які розповсюджується знижка.

До кінця акції залишилось:
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ В CSD LAB — Фото 2
Знижка 20 % для пенсіонерів щовівторка та щочетверга

“Аби всі були живі та здорові” – ця приказка наших бабусь і дідусів зараз стала такою зрозумілою і близькою кожному з нас.

До кінця акції залишилось:
БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ В CSD LAB — Фото 3
Замовляй точні дослідження зі знижкою до 10% онлайн. Швидко, зручно, безпечно.

Період дії: постійно.

БЕЗОПЛАТНЕ ТЕСТУВАННЯ ГЕНІВ BRCA1/2 ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РАКОМ ЯЄЧНИКІВ В CSD LAB — Фото 4
Об'єднуємо зусилля для здоров'я нації

Ознайомтесь з переліком досліджень, на які надається знижка 3% та 10%.

 

 

1. ДЕТАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ:

До кінця акції залишилось: