Точность ради жизни

Бесплатно со всех номеров

Пошук
Меню

Тримаємо здоров'я під контролем: чому потрібно перевіряти глюкозу

19.07.2022

Глюкоза (цукор у крові) – це один з найважливіших компонентів крові, який відповідає за вуглеводний обмін і є головним поживним елементом для більшості клітин організму, особливу - мозку. Регулює рівень глюкози в крові гормон підшлункової залози – інсулін. 

Гіперглікемія- підвищення рівня цукру у крові, є ознакою розвитку цукрового діабету. Якщо не діагностувати захворювання вчасно і не розпочати лікування є небезпека виникнення ускладнень з боку серцево-судинної системи (інсульт, інфаркт), нирок, очей (ураження сітківки), ризик розвитку діабетичної стопи. 

Коли рівень цукру у крові недостатній (гіпоглікемія) - клітини не отримують достатньої кількості енергії й переходять на енергетичне голодування. В першу чергу через це відмирають клітини мозку й нервової системи.

Як контролювати цукор у крові і попередити розвиток діабету? 

-Зведіть до мінімуму споживання продуктів, які навантажують підшлункову та підвищують рівень глюкози в крові (фаст-фуд, газовані напої, випічка тощо).

-Відмовтеся від шкідливих звичок. Відмова від алкоголю та нікотину допоможе підшлунковій залозі й печінці контролювати рівень глюкози. 

-Контролюйте вагу тіла 

-Не забувайте про здоровий сон та емоційне здоров'я, яке впливає на вироблення гормонів. 

-Обирайте активний спосіб життя, адже під час інтенсивної роботи м’язів використовується більше глюкози.

-Шукайте деталі акції 1+1=3 (з аналізом на глюкозу у подарунок) на нашому сайті https://csd.im/zdorovvykhidni та перевірте своє здоров'я вигідно разом з CSD.

Последние новости
10 августа 2022
Секреты точных анализов: почему скрываются вены
10 августа 2022
Чашка кофе с патологом: Елена Кошик
8 августа 2022
Здоровье под контролем: секреты стройности