Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Зустріч Клубу інтернів акушер-гінекологів в CSD LAB

06.11.2023

Бути експертом це не лише висока якість роботи, але й постійне вдосконалення та розвиток. Проте для нас це ще й передача власних знань молодому поколінню.

Члени клубу акушерів-гінекологів

Тому команда CSD LAB не лише постійно вдосконалюється та навчається новому, аби тримати руку на пульсі всіх інновацій в лабораторній діагностиці, а й радо ділиться своїми знаннями.
Відтак, на цих вихідних в стінах нашого головного лабораторного офісу на Жмеринській 22-Б у Києві пройшло навчання для Клубу інтернів акушер-гінекологів!  

Павліна Боцюн завідуюча лабораторії цитоморфології CSD LAB розкрила інтернам тему: “Цитоморфологічні методи в практиці акушер-гінеколога. Підводні камені діагностики”. Лікар-лаборант-цитолог вищої категорії розповіла про методики визначення мікрофлори за новими стандартами, розширений підхід до діагностики ІПСШ та нюанси проведення ПАП-тесту.

Крім того, Павліна Миколаївна провела екскурсію лабораторією, щоб учасники заходу могли наочно побачити всі процеси роботи цитоморфологічного відділу CSD LAB.

Тож підписуйтесь на нашу сторінку і слідкуйте за оновленнями, адже ми плануємо багато цікавих заходів у майбутньому.
 

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!