Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

За матеріалами MC.Today: "300 безоплатних досліджень для українців: де і які аналізи можна здати"

07.02.2024

З початку 2023 року українці можуть безплатно здавати аналізи в медичній лабораторії CSD LAB: це понад 300 лабораторних досліджень. Вона стала першою в Україні приватною медичною лабораторією, яка почала працювати за Програмою медичних гарантій МОЗ.

За матеріалами MC.Today: "300 безоплатних досліджень для українців: де і які аналізи можна здати"

У партнерському матеріалі з CSD LAB генеральний директор лабораторії Олександр Дудін розповідає, завдяки чому це стало можливим і як українцям отримати безоплатні лабораторні дослідження.

Які програми для українців запустили після 24 лютого

Як і всі українські компанії, після початку повномасштабної війни ми в першу чергу спрямували всі сили на те, щоб зберегти бізнес, команду і продовжити роботу, оскільки ми є критично важливим підприємством для загальної системи охорони здоров’я України.

Але вже із травня ми почали активно шукати можливості для розвитку лабораторної діагностики в Україні. Знайшли шляхи, як підтримувати онкохворих, і спільно з Міжнародним союзом по боротьбі з раком UICC та іншими міжнародними партнерами запустили шість програм безоплатного тестування для хворих з різними видами раку.
Крім того, ми розгледіли цікаву перспективу співпраці з Національною службою охорони здоров’я (НСЗУ) за Програмою медичних гарантій. На першому етапі, коли ми почали вивчати це питання, навіть повірити не могли, що це можливо.
Більшість говорила, що це нереально, нерентабельно і, взагалі, у нас не вийде цього зробити. Але команда CSD LAB звикла ставити перед собою великі цілі та досягати їх. Тому ми вирішили, що маємо спробувати законтрактуватися з НСЗУ. Нас дуже заряджала та мотивувала перспектива надати клієнтам точні експертні і своєчасні лабораторні дослідження безоплатно. Тому ми активно зайнялися цим проєктом.

Читати матеріал повністю...

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!