Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

VII Всеукраїнський Форум з міжнародною участю "VAGINA, CERVIX, UTERUS"

21.11.2023

17-18 листопада 2023 року в Києві відбувся захоплюючий VII Всеукраїнський Форум з міжнародною участю "VAGINA, CERVIX, UTERUS: інфекція, запалення, неоплазія", організований Українською Асоціацією кольпоскопії та цервікальної патології.

на конференція "Вагіна, Шийка, Матка"

 Цьогоріч обговорювалися актуальні питання, такі як контроверсії щодо цервікального скринінгу та вакцинації від ВПЛ, порушення мікробіоценозу в жіночому організмі, діагностика і терапія передракових станів.

 Серед спікерів були і експерти CSD LAB. Провідний лікар-патологоанатом вищої категорії — Олексій Селезньов, представив доповідь на тему "Сучасні тенденції у патоморфологічній діагностиці хронічного ендометриту".

 Форум завершився презентацією проєкту національних стандартів, спрямованих на покращення якості діагностики та лікування онкологічних захворювань серед жінок.

 Всеукраїнський Форум став не лише платформою для обміну досвідом, а й заходом, який об'єднав фахівців для вирішення важливих питань жіночого здоров'я.

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!