![Відновлюємо роботу в Броварах](/sites/default/files/styles/570x/public/2022-04/photo1649146075.jpeg?itok=O1TNkXyL)
Працюємо в будні з 8:00 до 12:00.
Обираєте необхідні аналізи на сайті https://www.csdlab.ua/analyzes та потурбуйтеся про власне здоров'я і здоровя найближчих. Адже турбота один про одного - це найкраща підтримка та допомога.
Лабораторний офіс CSD в місті Бровари по вулиці Марії Лагунової, 4Б відновив свою роботу.
Працюємо в будні з 8:00 до 12:00.
Обираєте необхідні аналізи на сайті https://www.csdlab.ua/analyzes та потурбуйтеся про власне здоров'я і здоровя найближчих. Адже турбота один про одного - це найкраща підтримка та допомога.