![Відкриваємо новий лабораторний офіс CSD LAB у Чернівцях Відкриваємо новий лабораторний офіс CSD LAB у Чернівцях](/sites/default/files/styles/570x/public/2023-08/microsoftteams-image-13_1.png?itok=FfxSJvQt)
Чернівці справедливо називають “перлиною Буковини”, “малим Віднем” та “містом людей і книжок”. А CSD LAB прагне, щоб Чернівці були таож “містом здорових людей” і відкриває новий лабораторний офіс за адресою: вул. Героїв Майдану, 85.
Працюємо з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00.
Відкрийте для себе новий рівень зручності здачі аналізів та експертності медичної лабораторії, довіряючи здоров'я своєї родини CSD LAB.