![Відкриваємо нові горизонти в світі медицини для підростаючого покоління](/sites/default/files/styles/570x/public/2023-12/microsoftteams-image-103.png?itok=PkS3matE)
Залишаючись лідером патоморфологічної діагностики в Україні, ми продовжуємо популяризувати спеціальність «патологічна анатомія». Тому Антоніна Калмикова прочитала студентам лекцію про сучасну патоморфологію та розповіла про всі цікавинки, які пропонує інтернатура на базі CSD LAB.
З нетерпінням чекаємо, коли зустрінемо нових інтернів, які готові навчатися у справжніх експертів та втілювати свої професійні амбіції в життя!