Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Шкода чи користь: для чого нам холестерин?

14.07.2023
Шкода чи користь: для чого нам холестерин?

Холестерин — це жироподібна речовина, яку ми отримуємо з двох джерел: споживаємо із тваринною їжею та синтезуємо в нашій печінці. Нашому тілу він потрібен  для вироблення гормонів, синтезу вітаміну D та перетравлення їжі. Але коли рівень холестерину стає надмірно високим, це може призвести до серйозних захворювань.

Тому хочемо дати кілька корисних порад, які допоможуть контролювати рівень холестерину і зберегти здоров'я нашого серця.

Здорове харчування
Перш за все, зверніть увагу на ваш раціон. Спробуйте включити багато свіжих фруктів, овочів, риби, оливкової олії та горіхів у ваше харчування. Уникайте насичених жирів, трансжирів та продуктів з високим вмістом холестерину, таких як фаст-фуд або фритюр.

Фізична активність
Регулярна фізична активність є ключем до здорового серця. Мінімум 30 хвилин на день можуть суттєво поліпшити ваше здоров'я та знизити рівень холестерину.

Контроль ваги
Спробуйте підтримувати здоровий і стабільний індекс маси тіла (ІМТ). Займайтеся регулярними вправами, дотримуйтесь здорового харчування та відстежуйте вашу вагу.

Відмова від паління
Якщо ви курите, то прийшов час зробити важливе рішення про звільнення себе від цієї шкідливої звички. Куріння підвищує ризик розвитку серцевих захворювань та збільшує рівень поганого холестерину.

Регулярні медичні огляди та лабораторні аналізи. Завжди варто звертатись до лікаря та проходити регулярні медичні огляди. А здача аналізів в CSD LAB дозволить своєчасно виявити будь-які проблеми зі здоров'ям на ранніх стадіях та прийняти вчасні заходи для їх контролю.

Замовляйте аналіз на холестерин онлайн зі знижкою 10% всього за 108 гривень

Останні новини
Лабораторія CSD LAB у Львові
5 березня 2024
За матеріалами delo.ua: "Працюємо заради країни та заради життя"
Вже понад 12 років Медична лабораторія CSD LAB забезпечує лабораторні дослідження в найширшому спектрі та активно розширює свою мережу, аби бути ближч
здати аналізи Житомир медична лабораторія
16 квітня 2024
Розширюємо мережу CSD LAB в Житомирі
Поспішаємо поділитись з вами гарною новиною: експертна лабораторія стала ще ближче.
мох і знак кліщ
15 квітня 2024
Сезон кліщів: дотримуйтесь правил безпеки
В квітні, коли активізується природа, особливо важливо бути обережним під час прогулянок в лісі або парку.