Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Шановні клієнти та партнери,

28.02.2022

Сподіваємося, що Ви та Ваші рідні у безпеці.

Хоча ситуація залишається складною та непередбачуваною, лабораторія CSD намагається робити все можливе попри суттєве ускладнення логістики та загрози через військові дії.

Що стосується попередньо надісланого вами матеріалу – ми намагаємося виконати та видати результати усіх досліджень матеріалу, який фізично змогли доставити до лабораторії та спроцесувати.

Якщо у Вас є питання чи потрібна консультація щодо статусу замовлення, Ви можете звернутися до наших фахівців через Фейсбук та Інстаграм – ми надамо Вам інформацію або повторно відправляємо результати досліджень, що виконані.

Наразі ми намагаємося забезпечити видачу результатів по біоматеріалу, який є в наявності та по лабораторії патоморфології. Станом на сьогодні ми не маємо змоги приймати біоматеріал з інших міст України та по місту Києву.

Сподіваємося, що ситуація поліпшиться та ми відновимо нашу роботу в повному обсязі. Про будь-які зміни в роботі ми будемо повідомляти наших клієнтів та партнерів.

Слава Україні,
Ваша Медична лабораторія CSD

Останні новини
19 травня 2022
Молекулярна точність заради життя у дії
За останні роки в Україні щорічно фіксується близько 160 000 нових випадків онкологічних захворювань та 80 000 смертей від онкології
18 травня 2022
Науковий фронт CSD працює
Незважаючи на війну, ми продовжуємо наукові дослідження та презентуємо результати на фахових міжнародних конференціях. 
11 травня 2022
Контакт-центр CSD працює 24/7
Бути поруч - це не просто слова!