Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Сезон кліщів: дотримуйтесь правил безпеки

15.04.2024

В квітні, коли активізується природа, особливо важливо бути обережним під час прогулянок в лісі або парку. Зі зростанням температури збільшується ризик укусів кліщів, що може призвести до небезпеки для здоров'я. 

мох і знак кліщ

Тому рекомендуємо здати аналізи на кліщовий енцефаліт та бореліоз при виявленні будь-яких симптомів, таких як лихоманка, головний біль, нудота або загальне погіршення самопочуття після контакту з кліщами, не відкладайте візит до лікаря та розгляньте можливість проходження аналізів для виявлення можливих інфекцій.

Аналіз на кліщовий енцефаліт та бореліоз полягає у заборі крові пацієнта для подальшого дослідження на вміст антитіл до вірусу кліщового енцефаліту та бореліозу. Цей аналіз дозволяє вчасно виявити можливі інфекції та допомогти лікарю встановити правильний діагноз та назначити ефективне лікування.

Не забувайте про профілактичні заходи: носіть закритий одяг, використовуйте репеленти та регулярно обстежуйте тіло після прогулянок у лісі, щоб вчасно виявити та видалити кліщі.

Наша лабораторія CSD LAB завжди готова допомогти вам вчасно виявити потенційні інфекції та зберегти ваше здоров'я! Спішіть здати аналізи, щоб залишитися здоровими та активними цієї весни!

Останні новини
аналізи в м. Суми медична лабораторія CSD LAB
25 травня 2024
Новий лабораторний офіс у Сумах
Друзі, маємо приємну новину для жителів міста Суми.
Два генетика роблять аналізи
24 травня 2024
Генетичне тестування - ключ до раннього виявлення спадкових форм раку
Спадковість може грати важливу роль у розвитку ракових захворювань.
чоловік тримається за коліно
23 травня 2024
Біль у суглобах: діагностуємо ревматоїдний артрит
Біль у суглобах та обмежена рухливість можуть бути сигналами про можливі проблеми зі здоров'ям кісток та суглобів.