Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Секрети точних аналізів: чому кров здають вранці

23.09.2022
Секрети точних аналізів: чому кров здають вранці

Здача крові для аналізу - процедура не з приємних сама по собі. До того ж, всі ми знаємо, що кров варто здавати зранку та ще й натще. Про те, як на показники крові впливає прийом їжі, ми розповідали раніше https://bit.ly/3BXLSAv 

Але чому ж так важливо їхати до лабораторного офісу саме зранку?

Наш організм функціонує відповідно до добових біоритмів. Наприклад, гормони виробляються у різній кількості вдень та вночі. Так само в різний час змінюється рівень  показників жирового, білкового та вуглеводного обміну - біохімії крові.

І  якщо порівняти результати аналізу крові однієї людини, проведеного о 8 годині ранку та о 8 годині вечора - цифри можуть суттєво відрізнятися.  

Тому за норму прийнято вважати ранкові показники здорової людини. І результати аналізу, зданого вранці, будуть більш точними дот референтних значень.

А для того, щоб ранкова здача крові була комфортною та зручною, замовляйте послугу “мобільна медсестра” https://bit.ly/3f9xexd  та здавайте аналізи там, де зручно вам.

Останні новини
Бориспіль здати аналізи
26 лютого 2024
Вітаємо новий партнерський лабораторний офіс у Борисполі
Відкриваємо нову точку здоров'я на карті України.
Секрети точних аналізів: чому кров здають вранці — Фото 1
23 лютого 2024
Медична лабораторія CSD LAB безоплатно проводить дослідження експресії біомаркеру PD-L1 при тричі-негативному раку молочної залози
Ми хочемо поділитися з вами новиною, яка, безперечно, змінить життя багатьох людей. 
Секрети точних аналізів: чому кров здають вранці — Фото 2
7 лютого 2024
За матеріалами MC.Today: "300 безоплатних досліджень для українців: де і які аналізи можна здати"
З початку 2023 року українці можуть безплатно здавати аналізи в медичній лабораторії CSD LAB: це понад 300 лабораторних досліджень.