Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Розвиваємо методи діагностики й лікування ПТСР

30.06.2023
Розвиваємо методи  діагностики й лікування ПТСР

27 червня, з нагоди Всесвітнього дня скринінгу ПТСР, у Києві відбулася, без перебільшення, унікальна наукова медична конференція на тему "Травматичний стрес та посттравматичне зростання", організована спільними зусиллями CSD LAB та Центру психічного здоров'я та реабілітації ветеранів "Лісова поляна" МОЗ України, на якій зібралися експерти з України, Великобританії, США, Франції та Ізраїлю. 
Цей унікальний для української медичної спільноти захід можна сміливо вважати таким, що стане поштовхом до розвитку програм психологічної підтримки та реабілітації, адже запрошені фахівці поділилися цінним світовим досвідом та новітніми методами діагностики й лікування ПТСР, який ми готові разом впроваджувати. 
Питання  побудови ефективної національної системи психологічної підтримки та реабілітації для всіх, хто потребує допомоги, наразі набуває особливого значення. І ми прагнемо об'єднати найкращі світові й вітчизняні практики, щоб забезпечити ефективну систему якісних і доступних послуг для підтримки психічного здоров’я українців. 
Зберігайте собі посилання на запис конференції, щоб завжди мати під рукою рекомендації професіоналів https://youtu.be/_mqM7_KFZL4  

CSD LAB - працюємо заради посттравматичного зростання та здорового майбутнього українців.

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!