Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Рак грудної залози. Майбутнє сьогодні

20.09.2023
Рак грудної залози. Майбутнє сьогодні

Сучасна медицина не стоїть на місці та створює нові можливості визначення механізмів походження онкологічних захворювань. А відтак і розширення варіантів боротьби з ними.

В онкології вчасна та точна діагностика — те, з чого починається шлях кожного пацієнта, в якого виявили рак. Саме тому онкологи приділяють стільки уваги вивченню сучасних діагностичних можливостей.  

Провідна медична лабораторія CSD LAB також підтримує і стимулює розвиток використання сучасних інструментів для ефективної терапії проти онкології. Минулого тижня експерти CSD LAB взяли участь в Національній науково-практичній конференції на тему: “Рак грудної залози. Майбутнє сьогодні”, яка пройшла у Львові.  

Провідні лікарі-онкомамологи, хіміотерапевти, генетики та патоморфологи поділились досвідом і представили сучасні стандарти й рішення в лікуванні раку грудної залози.

Учасники конференції приділили багато уваги обговоренню основних факторів і механізмів розвитку раку грудної залози, зокрема, генетичних змін, які лежать в основі розвитку цього захворювання та впливу виявлених генетичних змін на вибір тактики лікування.  

Досвідом Медичної лабораторії CSD LAB в Національній науково-практичній конференції поділилась молекулярний генетик, спеціаліст по NGS-тестуваннюСофія Лівшун, яка виступила з доповіддю на тему: «Oncotype DX: ще один крок до персоналізованого лікування пацієнтів з раком грудної залози».  

Якщо ви прагнете професійного розвитку та ефективної терапії - обирайте експертів та співпрацю з CSD LAB https://www.csdlab.ua/spivpracya-z-nami/likari

Останні новини
мох і знак кліщ
15 квітня 2024
Сезон кліщів: дотримуйтесь правил безпеки
В квітні, коли активізується природа, особливо важливо бути обережним під час прогулянок в лісі або парку.
рука і тонометр
15 квітня 2024
Контроль ліпідного профілю у виявленні гіпертонії
Значення моніторингу: ліпідний профіль, а саме холестерин, ліпопротеїди низької щільності, ліпопротеїди дуже низької щільності, ліпопротеїди високої щ
медична лабораторія Чернівці здати аналізи
15 квітня 2024
Нова точка здоров'я в Чернівцях
Поспішаємо поділитись з вами гарною новиною: експертна лабораторія стала ще ближче.