Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Про що розкаже Аналіз сечі за Нечипоренком

09.09.2021

Аналіз сечі за Нечипоренком - це тест, який дозволяє більш точно, ніж загальний аналіз визначити кількісний склад сечі. Основна особливість цього дослідження полягає в механізмі підрахунку елементів.

Адже передбачає оцінку числа клітин в одиниці об'єму сечі. Натомість, під час загального аналізу підраховують кількість клітин в полі зору. Тож можливо більш точно визначити кількість еритроцитів, лейкоцитів та циліндрів.
Підвищений вміст еритроцитів може свідчити про порушення у роботі нирок та інших відділів сечовивідної системи (сечового міхура, сечоводів, уретри тощо).
Перевищення норми лейкоцитів в сечі вказує на наявність запального процесу.

Циліндри - це білкові структури, які утворюються в ниркових канальцях. У невеликій кількості вони можуть з'являтися у здорових людей (в результаті недостатнього вживання води чи фізичних навантаженнях). Однак, підвищення рівня циліндрів може вказувати на найрізноманітніші захворюваннях нирок; інфекційний гепатит; скарлатину; остеомієліт тощо.

Така діагностика дозволяє оцінити загальний стан здоров'я, функцію сечовивідних шляхів і роботу нирок. Крім того, аналіз сечі за Нечипоренком призначається для виявлення інфекцій сечовивідної системи.

Замовляйте онлайн https://bit.ly/3tc5D1s та отримуйте знижку 10%.

Останні новини
18 січня 2022
Вплив пандемії COVID-19 на практику цитопатології у пост-карантинний період: досвід CSD
Пандемія COVID-19 суттєво змінила наше звичне життя.
11 січня 2022
Вітаємо CSD на Дарниці
Добре, коли улюблена лабораторія стає ще ближчою!
11 січня 2022
Запрошуємо на чергову лекцію курсу «Молекулярна онкологія, патологія та генетика»
У четвер, 13 січня, о 17:00 запрошуємо на першу в 2022 році лекцію курсу «Молекулярна онкологія, патологія та генетика» в Головному лабораторному офіс