Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Про що розкаже Аналіз сечі за Нечипоренком

09.09.2021

Аналіз сечі за Нечипоренком - це тест, який дозволяє більш точно, ніж загальний аналіз визначити кількісний склад сечі. Основна особливість цього дослідження полягає в механізмі підрахунку елементів.

Адже передбачає оцінку числа клітин в одиниці об'єму сечі. Натомість, під час загального аналізу підраховують кількість клітин в полі зору. Тож можливо більш точно визначити кількість еритроцитів, лейкоцитів та циліндрів.
Підвищений вміст еритроцитів може свідчити про порушення у роботі нирок та інших відділів сечовивідної системи (сечового міхура, сечоводів, уретри тощо).
Перевищення норми лейкоцитів в сечі вказує на наявність запального процесу.

Циліндри - це білкові структури, які утворюються в ниркових канальцях. У невеликій кількості вони можуть з'являтися у здорових людей (в результаті недостатнього вживання води чи фізичних навантаженнях). Однак, підвищення рівня циліндрів може вказувати на найрізноманітніші захворюваннях нирок; інфекційний гепатит; скарлатину; остеомієліт тощо.

Така діагностика дозволяє оцінити загальний стан здоров'я, функцію сечовивідних шляхів і роботу нирок. Крім того, аналіз сечі за Нечипоренком призначається для виявлення інфекцій сечовивідної системи.

Замовляйте онлайн https://bit.ly/3tc5D1s та отримуйте знижку 10%.

Останні новини
22 вересня 2021
Гемоглобін та анемія
Низький гемоглобін, недокрів'я, анемія - це все назви одного захворювання, при якому в крові людини зменшується число червоних кров'яних тілець.
21 вересня 2021
Чому підвищується білірубін? 
Білірубін в організмі людини міститься в крові та в жовчі.
17 вересня 2021
Вітаємо CSD в Броварах
Святкуємо відкриття нового лабораторного офісу CSD в Броварах за адресою: вул. Марії Лагунової, 4Б.