![Працюємо у Кропивницькому](/sites/default/files/styles/570x/public/2022-03/43ffc1e6-196b-48ff-85ff-1e9fbefe89f7.jpeg?itok=mX8zm_t2)
Робота пункту прийому біологічного матеріалу по вулиці Пашутінська, 22 дозволить жителям Кропивницького та найближчих населених пунктів потурбуватися про власне здоров'я у цей нелегкий час.
Чекаємо на вас з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 15:00.
Про всі доступні наразі дослідження Медичної лабораторії CSD ви можете дізнатись на нашому сайті https://www.csdlab.ua/analyzes чи за телефоном контакт-центру 0 800 33 00 75
CSD - працюємо заради життя і віримо в Перемогу!