Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Посилюємо лабораторну діагностику ВІЛ-інфекції разом з ВООЗ

04.12.2023

Питання боротьби з ВІЛ/СНІД вже багато років є надважливим у всьому світі.
І ми не залишаємося осторонь та активно підтримуємо всі заходи, що стосуються вчасної діагностики захворювання.

конференция ВІЛ СНІД

Так, експерти CSD LAB стали учасниками Проєкту «Сталість послуг для ключових груп населення у Східній Європі та Центральній Азії», що виконується організацією PAS Center (Молдова) у рамках Регіонального Проєкту Глобального Фонду «SOS-Project 2,0».

Головна його ціль – забезпечення сталого та значущого зниження рівня інфікування, захворюваності та смертності від ВІЛ/СНІДу у регіоні ВЕЦА та Балкан шляхом посилення лабораторної діагностики ВІЛ-інфекції у 14 країнах (серед яких Україна, Грузія, Чорногорія, Сербія, Молдова та інші).

Професійна команда Європейського регіонального Бюро ВООЗ, у складі якої директор з якості Медичної лабораторії CSD LAB Наталія Вінарська, провела тренінг «Laboratory aspects of transition to new HIV testing algorithms» з прикладних питань лабораторної діагностики ВІЛ-інфекції і посилення лабораторної служби на державному рівні для учасників професійної Мережі спеціалістів країн ВЄЦА, створеної для прискорення реалізації політики «тестуй та лікуй».

Ми впевнені, що наша співпраця з іншими організаціями та експертами регіону допоможе нам досягти наших спільних цілей у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Останні новини
рука передає руці
12 квітня 2024
Глюкоза під контролем: які аналізи здавати
Діабет стає все поширенішим серед населення, і контроль рівня цукру у крові стає ключовим аспектом у збереженні нашого здоров'я.
дівчина спить в масці
11 квітня 2024
Для чого організму мелатонін?
Збалансований сон - це ключ до нашого здоров'я та емоційного благополуччя.
чоловік тримається за шию
10 квітня 2024
Як контролювати здоров'я щитоподібної залози?
Давайте розберемося, як регулярні аналізи можуть допомогти виявити та контролювати захворювання щитоподібної залози!