![Підтримуємо БФ «РАЙОН №1» заради майбутнього!](/sites/default/files/styles/570x/public/2022-07/msg998039863-65269.jpg?itok=rqtUdfUd)
Друзі, всі ми бажаємо перемоги і робимо все від нас залежне, аби цей день настав якнайшвидше. Проте варто не забувати і про відновлення та відбудову нашої країни.
Кажуть, що саме освіта формує національну свідомість та життєву позицію людини. Тому ми хочемо подбати про щасливе майбутнє наших дітей! А для цього потрібно підтримати школи, дитячі садки та культурні центри.
Так, минулого тижня, спільно з благодійною організацією «Район №1» https://www.districtone.foundation/ , яка займається відновленням Києва, Київської області та інших областей України після деокупації, ми передали майже 100 одиниць комп'ютерної техніки до Гостомельської селищної ради.
З початком нового навчального року ця техніка буде передана до шкіл області, які постраждали внаслідок бойових дій.