Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Підготуйся до вакцинації разом з CSD

29.10.2021

Вже з 30 жовтня 15 регіонів України перебуватимуть у "червоній" зоні карантину.

Буде припинено роботу навчальних закладів (крім садочків та початкової школи), проведення масових заходів, роботу кафе, ресторанів, ТРЦ, непродовольчих магазинів,

 спортзалів, басейнів та закладів культури.

Продовжити роботу без обмежень дозволить лише наявність у відвідувачів і співробітників COVID-сертифікатів про вакцинацію, або ж негативних результатів ПЛР-тесту чи тесту на антиген до коронавірусу.


Ми нагадуємо, що Медична лабораторія CSD не проводить вакцинацію. Найпростіший спосіб отримати вакцину від коронавірусу - звернутися до сімейного лікаря або по громадських центрів вакцинації у вашому місті.


Але якщо ви вже готуєтесь до вакцинації та відповідально ставитесь до власного здоров'я, в CSD ви можете пройти комплексне дослідження "Перед вакцинацією COVID-19 " https://bit.ly/2ZwSC7T  (вартість тесту 770 гривень).


Це допоможе впевнитися, що ваш організм готовий до щеплення.

 

До скринінгової програми входять:

1. Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgМ – покаже гострий перебіг захворювання. Робити щеплення при наявності цих антитіл не варто. Потрібно одразу звернутися до свого лікаря;

2. Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgG – покаже рівень антитіл після перенесеної хвороби. Високий титр антитіл вказує на наявність імунітету, тому в цей час вакцинація не рекомендується.

3. Загальний аналіз крові (33 показника + лейкоцитарна формула + ШОЕ) - покаже будь-які запальні процеси (застуду, грип, ГРВІ), при яких також не рекомендується робити щеплення.

Будьте соціально відповідальними та потурбуйтесь про власне здоров'я і безпеку оточуючих!

 

Останні новини
19 травня 2022
Молекулярна точність заради життя у дії
За останні роки в Україні щорічно фіксується близько 160 000 нових випадків онкологічних захворювань та 80 000 смертей від онкології
18 травня 2022
Науковий фронт CSD працює
Незважаючи на війну, ми продовжуємо наукові дослідження та презентуємо результати на фахових міжнародних конференціях. 
11 травня 2022
Контакт-центр CSD працює 24/7
Бути поруч - це не просто слова!