Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Підготуйся до вакцинації разом з CSD

29.10.2021

Вже з 30 жовтня 15 регіонів України перебуватимуть у "червоній" зоні карантину.

Підготуйся до вакцинації разом з CSD

Буде припинено роботу навчальних закладів (крім садочків та початкової школи), проведення масових заходів, роботу кафе, ресторанів, ТРЦ, непродовольчих магазинів,

 спортзалів, басейнів та закладів культури.

Продовжити роботу без обмежень дозволить лише наявність у відвідувачів і співробітників COVID-сертифікатів про вакцинацію, або ж негативних результатів ПЛР-тесту чи тесту на антиген до коронавірусу.


Ми нагадуємо, що Медична лабораторія CSD не проводить вакцинацію. Найпростіший спосіб отримати вакцину від коронавірусу - звернутися до сімейного лікаря або по громадських центрів вакцинації у вашому місті.


Але якщо ви вже готуєтесь до вакцинації та відповідально ставитесь до власного здоров'я, в CSD ви можете пройти комплексне дослідження "Перед вакцинацією COVID-19 " https://bit.ly/2ZwSC7T  (вартість тесту 770 гривень).


Це допоможе впевнитися, що ваш організм готовий до щеплення.

 

До скринінгової програми входять:

1. Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgМ – покаже гострий перебіг захворювання. Робити щеплення при наявності цих антитіл не варто. Потрібно одразу звернутися до свого лікаря;

2. Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgG – покаже рівень антитіл після перенесеної хвороби. Високий титр антитіл вказує на наявність імунітету, тому в цей час вакцинація не рекомендується.

3. Загальний аналіз крові (33 показника + лейкоцитарна формула + ШОЕ) - покаже будь-які запальні процеси (застуду, грип, ГРВІ), при яких також не рекомендується робити щеплення.

Будьте соціально відповідальними та потурбуйтесь про власне здоров'я і безпеку оточуючих!

 

Останні новини
медичні аналізи у Львові
24 липня 2024
Вітаємо ще один лабораторний офіс у Львові
Друзі, маємо приємну новину для жителів Львова.
здати медичні аналізи в Одесі
3 липня 2024
Відновлюємо роботу ще одного лабораторного офісу в Одесі
CSD LAB активно  працює над проведенням лабораторних аналізів та розширює мережу для вашої зручності.  
здати аналізи медичині лабораторія на Хрещатику Київ
2 липня 2024
Відтепер CSD LAB у самому серці столиці!
Раді повідомити про відкриття партнерського лабораторного офісу CSD LAB спільно з революційним закладом охорони здоров’я – медичним центром “Doctor 9-