Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Осінь - час зміцнити імунітет

22.09.2023
Осінь - час зміцнити імунітет

Осінь - це час, коли наш організм особливо потребує підтримки. Зменшення сонячного світла, похолодання та підвищена вологість створюють сприятливі умови для розвитку інфекцій.

Щоб зміцнити імунітет восени, важливо вживати достатньо вітамінів та мінералів. Ось кілька вітамінів, які особливо важливі в цей період:

Вітамін С – є потужним антиоксидантом, який допомагає організму боротися з інфекціями. Його можна знайти в цитрусових, ягодах, капусті та броколі.
Вітамін D – допомагає організму засвоювати кальцій, який необхідний для міцних кісток і зубів. Його можна отримати з їжі, але найкращим джерелом є сонячне світло.
Вітаміни групи В –  необхідні для багатьох функцій організму, включаючи енергетичний обмін і роботу нервової системи. Їх можна знайти в м'ясі, рибі, бобових та цільнозернових продуктах.
Цинк – цей мікроелемент необхідний для імунної функції та загоєння ран. Його можна знайти в м'ясі, рибі, горіхах та насінні.

Як отримати достатню кількість вітамінів восени?
Найкращий спосіб отримати достатню кількість вітамінів - це їсти різноманітну їжу та загалом дотримуватись здорового раціону. Для зміцнення імунітету, крім збагаченого вітамінами харчування, потрібно уникати шкідливих звичок, займатися спортом, гуляти на свіжому повітрі та дотримуватись режиму дня.

А для контролю рівня вітамінів в організмі обирайте лабораторні дослідження в експертній лабораторії CSD LAB. При замовленні онлайн знижка 10% https://www.csdlab.ua/analyzes

Останні новини
Лабораторія CSD LAB у Львові
5 березня 2024
За матеріалами delo.ua: "Працюємо заради країни та заради життя"
Вже понад 12 років Медична лабораторія CSD LAB забезпечує лабораторні дослідження в найширшому спектрі та активно розширює свою мережу, аби бути ближч
здати аналізи Житомир медична лабораторія
16 квітня 2024
Розширюємо мережу CSD LAB в Житомирі
Поспішаємо поділитись з вами гарною новиною: експертна лабораторія стала ще ближче.
мох і знак кліщ
15 квітня 2024
Сезон кліщів: дотримуйтесь правил безпеки
В квітні, коли активізується природа, особливо важливо бути обережним під час прогулянок в лісі або парку.