Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Олександр Дудін, Озар Мінцер, Оксана Сулаєва: “Цифрова патологія в роботі медичної лабораторії”

10.03.2021

Цифрова патологія є невід’ємним технологічним елементом науково-лабораторного середовища та відіграє важливу роль у сучасній клінічній практиці. 

 

Мета огляду полягала в аналізі сучасного стану розвитку цифрової патології, її можливостей та ролі в розвитку патології як невід’ємної складової персоналізованої медицини. 
Отримання повноцінних віртуальних препаратів полегшило б роботу з зображеннями, надало можливість перегляду та обміну зображень між патологами і фахівцями інших спеціальностей.

Розроблення відповідного програмного забезпечення та рішень про зберігання й обмін цифрових зображень визначила також широке використання цифрової патології в освітньому процесі при навчанні цитопатологів, патологоанатомів і молекулярних патологів. 

Цифрова патологія в роботі медичної лабораторії

 
Останні новини
Інновації для жіночого здоров’я на UKRAINIAN GYN CLUB
19 листопада 2025
Інновації для жіночого здоров’я на UKRAINIAN GYN CLUB
CSD LAB представила можливості онкогінекологічної діагностики на конференції в Буковелі.
У Києві, Львові та Івано-Франківську презентували книгу Віктора Досенка про свідоме харчування без фанатизму
18 листопада 2025
У Києві, Львові та Івано-Франківську презентували книгу Віктора Досенка про свідоме харчування без фанатизму
Всеукраїнський промо-тур книги «РаціON.
CSD LAB і Турбота24 об’єднали зусилля заради підтримки онкопацієнтів
14 листопада 2025
CSD LAB і Турбота24 об’єднали зусилля заради підтримки онкопацієнтів
Наша лабораторія продовжує розвивати партнерства, які допомагають на шляху лікування онкологічних захворювань.