Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Оксана Сулаєва, Олексій Селезньов, Дмитро Шапочка, Олександр Стаховський, Роман Пономарчук, Павліна Боцюн: “Молекулярні підтипи раку сечового міхура: еволюція класифікацій та клінічне значення

25.02.2021

Молекулярна патологія і генетика стали невід'ємною частиною сучасної клінічної медицини, особливо онкології. Комплексне вивчення генетичних альтерацій, специфіки експресії генів в комбінації з клініко-лабораторними, інструментальними і патогістологічними даними дозволяє краще зрозуміти біологію різних варіантів карцином, є основою розробки молекулярної класифікації пухлин і розвитку персоналізованої медицини.

На сьогодні розроблена консенсусна міжнародна класифікація м'язово-інвазивного раку сечового міхура, яка не тільки поглибила розуміння біології цього раку, а й показала взаємозв'язок певних геномних порушень з конкретними молекулярними підтипами, а також клінічним перебігом раку сечового міхура. 

В даному огляді проведено аналіз сучасного стану питання про молекулярні підтипи м'язово-неінвазивного і м'язово-інвазивного раку сечового міхура, їх ключових біомаркерів і рекомендованих підходів до лікування.

Молекулярні підтипи раку сечового міхура

 
 
 
 
 
Останні новини
22 квітня 2021
Чим ризиковий спадковий рак та які є методи профілактики?
Мутації можуть бути викликані генетичними змінами, які передаються у спадок.
21 квітня 2021
Графік роботи на травневі свята
У травні лабораторні офіси CSD не працюватимуть лише 2 травня - на Великдень.
20 квітня 2021
Вітаємо CSD у Львові!
Святкуємо відкриття нового лабораторного офісу за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 34.