Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Не гугли ліки від застуди! Довіряй здоров’я експертам

12.01.2023
Не гугли ліки від застуди! Довіряй здоров’я експертам

Зимові морози завжди негативно позначаються на імунітеті, тож взимку традиційно стартує сезон гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ).

Грип, застуда та коронавірус COVID-19 мають єдиний шлях передачі інфекції від хворої людини до здорової. Збудники передаються повітряно-крапельним шляхом, або через забруднені інфекцією поверхні.

Але природа вірусів різна. А значить, потребує індивідуального підбору ефективної терапії на основі лабораторних досліджень. Адже невірно діагностована хвороба - це не вірно підібране лікування, яке може не просто бути безрезультатним, а й навіть нашкодити організму!

Аби не ризикувати здоров'ям, потрібно виявити, який саме вірус є причиною захворювання. Тому CSD має рішення - це комплексне дослідження P136 
ЗАМОВИТИ ТЕСТ→“ПЛР. Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), вірус грипу (тип А, тип В), респіраторно-синцитіальний вірус (тип А, тип В)”

Тож якщо відчуваєте слабкість, підвищення температури, закладеність носа та біль у горлі - обов'язково зверніться до лікаря та попросіть направити в CSD для проведення точних аналізів.

Якщо залишились запитання, ви можете написати нам в чат або зателефонувати в цілодобовий контакт-центр за номером 0 800 33 00 75

Останні новини
медичні аналізи у Львові
24 липня 2024
Вітаємо ще один лабораторний офіс у Львові
Друзі, маємо приємну новину для жителів Львова.
здати медичні аналізи в Одесі
3 липня 2024
Відновлюємо роботу ще одного лабораторного офісу в Одесі
CSD LAB активно  працює над проведенням лабораторних аналізів та розширює мережу для вашої зручності.  
здати аналізи медичині лабораторія на Хрещатику Київ
2 липня 2024
Відтепер CSD LAB у самому серці столиці!
Раді повідомити про відкриття партнерського лабораторного офісу CSD LAB спільно з революційним закладом охорони здоров’я – медичним центром “Doctor 9-