Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Навчання для цитологів від Європейської Федерації Цитологічних Товариств (EFCS)

31.07.2023
Навчання для цитологів від Європейської Федерації Цитологічних Товариств  (EFCS)

Постійний розвиток та вдосконалення - це головне кредо CSD LAB. Наука та медицина щороку розробляють нові технології, оновлюють підходи та відкривають нові можливості,  тож треба постійно вчитися та набувати нового досвіду.

Так, нещодавно у Тулузі (Франція) пройшло навчання від Європейської Федерації Цитологічних Товариств  (EFCS -THE EUROPEAN FEDERATION OF CYTOLOGY SOCIETIES).

Цей щорічний курс надає можливість цитопатологам та цитотехнікам взяти участь у заході з високою освітньою та практичною цінністю.

Завдяки співпраці з EFCS, цитопатолог CSD LAB - Марія Буркацька, також мала змогу відвідати навчання у класичному форматі, яке базується на лекціях від провідних європейських цитопатологів та семінарах з мікроскопії, які охоплюють практично всі теми з цитопатології.  

Учасникам заздалегідь були надані  віртуальні слайди, які  потім обговорювалися в кінці кожного семінару з мікроскопії. Цього року викладачами курсу були:
-Giovanni Negri (Italy), “Squamous lesions of the cervix uteri and borderline changes”, -Monique Courtade-Saidi (France), “Urine cytology”,
-Jerzy Klijanienko (France), “Breast cytology”,
-Beatrix Cochand Priollet (France), “Thyroid cytology” та інші.

Це був тиждень повного занурення у навчання, збагачення новими знаннями, знайомства з цитологами з різних країн та незабутніх вражень від тижня в Тулузі.

Здобуваємо нові знання та переймаємо міжнародний досвід, щоб підвищувати рівень експертної лабораторної діагностики в Україні.

Останні новини
Лабораторія CSD LAB у Львові
5 березня 2024
За матеріалами delo.ua: "Працюємо заради країни та заради життя"
Вже понад 12 років Медична лабораторія CSD LAB забезпечує лабораторні дослідження в найширшому спектрі та активно розширює свою мережу, аби бути ближч
здати аналізи Житомир медична лабораторія
16 квітня 2024
Розширюємо мережу CSD LAB в Житомирі
Поспішаємо поділитись з вами гарною новиною: експертна лабораторія стала ще ближче.
мох і знак кліщ
15 квітня 2024
Сезон кліщів: дотримуйтесь правил безпеки
В квітні, коли активізується природа, особливо важливо бути обережним під час прогулянок в лісі або парку.