Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Науковий фронт CSD працює

18.05.2022

Незважаючи на війну, ми продовжуємо наукові дослідження та презентуємо результати на фахових міжнародних конференціях. 

Науковий фронт CSD працює

Унікальна матеріально-технічна база Медичної лабораторії CSD та команда професіоналів, є запорукою не тільки виконання високоточних діагностичних аналізів, а й проведення наукової роботи. 

Навіщо наука в лабораторії?

Без науки неможливі інновації та прогрес в медицині, розвиток якої ґрунтується на дослідженнях та наукових доказах. Саме тому наукові дослідження є невід’ємною складовою Медичної лабораторії CSD.  

Одна з наукових робіт, виконана командою співробітників CSD (Оксана Сулаєва, Денис Козаков, Софія Лівшун, Ольга Загоруйко та Роман Шабалков), була представлена цього року на міжнародному конгресі ESMO Breast Cancer 2022 https://bit.ly/3wgHoC9

В рамках роботи було проведено аналіз спектру спадкових мутацій при раку молочної залози (РМЗ) в Україні та оцінено зв'язок генетичних порушень з молекулярними підтипами РМЗ. 

Хоча в Україні впроваджено національний скринінг на РМЗ, широкомасштабних досліджень щодо генетичних факторів спадкового РМЗ серед українок досі бракує.  

Визначення генетичних факторів ризику розвитку раку завдяки тесту на спадковий рак https://bit.ly/3lbPkhN є передумовою індивідуальної оцінки ризиків розвитку злоякісних новоутворень, профілактики та ранньої діагностики раку. Генетичні дослідження, які виконуються в CSD, дають Вам знання, які допоможуть зберегти життя.  

Останні новини
здати аналізи в Запоріжжі, медична лабораторія CSD LAB
12 червня 2024
Розширюємо мережу у Запоріжжі
Раді повідомити, що CSD LAB відкрила новий партнерський лабораторний офіс
знак охорони здоров'я
3 червня 2024
Відновлення здоров'я після інфекційних захворювань
Після перенесених захворювань загальна слабкість може зберігатись ще деякий час, та не потребує обстеження, але якщо симптоми гострого періоду зберіга
здати аналізи у Львові
31 травня 2024
Новий лабораторний офіс CSD LAB у Львові
Здоров’я завжди під контролем, якщо улюблена лабораторія поруч.