Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ: ТРАВМАТИЧНИЙ СТРЕС ТА ПОСТТРАВМАТИЧНЕ ЗРОСТАННЯ

08.06.2023

27 червня 2023 року, 10:00

Державний заклад “Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів 

“Лісова поляна” МОЗ України” 

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ: ТРАВМАТИЧНИЙ СТРЕС ТА ПОСТТРАВМАТИЧНЕ ЗРОСТАННЯ

Україна переживає одні з найтяжчих часів за історію своєї незалежності. Через військову агресію рф наші співвітчизники втрачають життя, рідних, домівки. У підсумку практично все населення України живе в постійному стресі та має психологічні травми, які безпосередньо впливають на фізичне здоров’я нації та можливості відновлення після закінчення війни.

Минулого року в Україні стартувала Національна програма психічного здоров'я та психосоціальної підтримки за участі та сприяння Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), Національної служби здоров’я України (НСЗУ), а також міжнародних організацій - Всесвітньої організації охорони здоров’я, Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні, USAID й інших.

Метою Програми стало створення власної, української моделі системи психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка втілить найкращі світові й вітчизняні практики, що дозволить розбудовувати ефективну систему якісних і доступних послуг із психічного здоров’я для українців.

Задля підтримки цієї програми та з нагоди всесвітнього дня скринінгу ПТСР 27 червня Медична лабораторія CSD LAB разом з Державним закладом “Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” МОЗ України проводить наукову конференцію з міжнародною участю “Травматичний стрес та посттравматичне зростання”. Конференція проходить за підтримки  ГО «Ресурсний центр “Лісова поляна” та ГО “Українська Вища Медична Школа”.
 

Місце проведення: Державний заклад “Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” МОЗ України”
(Пуща-Водиця, 7-ма лінія м, Київ)
Дата: 27 червня 2023 року
Початок: 10:00
Передбачений синхронний переклад і відеозапис.
Конференція проходитиме у форматах офлайн та онлайн.
Кількісь офлайн місць обмежена.
Повна інформація про спікерів та реєстрація на сайті www.csdlab.ua/ptsd

Умовою участі у конференції є донат на рахунок партнера конференції ГО "УВМШ"
Сума донату довільна. Усі зібрані кошти будуть направлені на впровадження системи TRiM в ЗCУ.
Останні новини
«Молекулярні зустрічі» від CSD LAB на UpToDate 6.0 + ESMO — головна подія року в онкологічній діагностиці
28 листопада 2025
«Молекулярні зустрічі» від CSD LAB на UpToDate 6.0 + ESMO — головна подія року в онкологічній діагностиці
Наш авторський сателіт підтвердив роль CSD LAB як національного лідера в онкологічній діагностиці й задав новий ритм усій галузі молекулярної діагност
Команда CSD LAB представила сучасні підходи до скринінгу раку шийки матки
24 листопада 2025
Команда CSD LAB представила сучасні підходи до скринінгу раку шийки матки
Наші фахівці відвідали тематичний форум та обмінялися досвідом із колегами з України, США й Туреччини.
Фахівці CSD LAB виступили на «Осінніх фахових читаннях імені професора А.Ю. Франчука»
26 листопада 2025
Фахівці CSD LAB виступили на «Осінніх фахових читаннях імені професора А.Ю. Франчука»
Команда нашої лабораторії презентувала напрацювання на конференції у Тернопільському національному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського.