Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Молочниця: як не потрапити в пастку самолікування?

17.01.2024

Фахівці CSD LAB проаналізували 5000 зразків біоматеріалу, який здали для бактеріального посіву жінки зі скаргами на вагінальні виділення. У 26% жінок було виявлено різні гриби роду Candida, які є причиною вульвовагінального кандидозу (молочниці).

молочниця не лікується

В результаті бакпосіву з визначенням чутливості до антимікотиків стало відомо, що більш ніж 95% з вище зазначених зразків не реагують на найпоширеніший препарат для лікування цього захворювання. Це черговий раз підтверджує, що без призначення бакпосіву підібрати дієвий препарат дуже складно.

Молочниця це захворювання, яке викликається грибком Candida. Зазвичай воно не є небезпечним і легко піддається лікуванню. Однак, якщо грибок стає резистентним до антибіотиків, захворювання може перерости в хронічне та мати різні ускладнення.

Щоб уникнути цього, дуже важливо звернутися до лікаря при перших симптомах. Гінеколог проведе огляд, призначить бактеріальний посів і підбере правильне лікування.

Не займайтеся самолікуванням препаратами, які ви знайшли в інтернеті та пам'ятайте, що ваше здоров'я це найважливіше. Тому довіряйте його лише кваліфікованим фахівцям.

Останні новини
Лабораторія CSD LAB у Львові
5 березня 2024
За матеріалами delo.ua: "Працюємо заради країни та заради життя"
Вже понад 12 років Медична лабораторія CSD LAB забезпечує лабораторні дослідження в найширшому спектрі та активно розширює свою мережу, аби бути ближч
здати аналізи Житомир медична лабораторія
16 квітня 2024
Розширюємо мережу CSD LAB в Житомирі
Поспішаємо поділитись з вами гарною новиною: експертна лабораторія стала ще ближче.
мох і знак кліщ
15 квітня 2024
Сезон кліщів: дотримуйтесь правил безпеки
В квітні, коли активізується природа, особливо важливо бути обережним під час прогулянок в лісі або парку.