Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Міжнародний досвід цитологів CSD

29.06.2022

Нещодавно, в місті Трієст (Італія) пройшов 13-й щорічний навчальний курс з цитології від Європейської Федерації Цитологічних Асоціацій (13th Annual EFCS Tutorial). 

Туторіал це чудова нагода удосконалити свої знання з клінічної цитології, а також побувати в колі однодумців, для яких цитологія є частиною  життя.  

Цього року, незважаючи на надскладні умови, від України на цьому заході були присутні два цитопатологи Медичної лабораторії CSD Павліна Боцюн та Світлана Піщанська. Втілити в життя дану поїздку, яка була запланована за тиждень до початку війни,  допомогла Danijela Vrodoljak-Mozetic. 

П`ять днів інтенсивного навчання включали в себе лекції, практичні заняття з препаратами, слайд-семінари з різних локалізацій від провідних цитопатологів Європи G.Negri, J.Klijanienko, F.Zanconati, R.Granados, A.Capitanio, H.Domanski, D.Vrodoljak-Mozetic, F.Fulciniti, P.Zeppa, C.Bergeron. 

Велика увага приділялась складним і рідкісним випадкам в цитології, цифровим технологіям у навчанні спеціалістів, новим технологіям у цервікальному скринінгу та молекулярній цитології. 

Тож продовжуємо розвивати лабораторну діагностику в Україні та турбуватися про найвищу точність результатів цитологічних досліджень CSD для усіх клієнтів, які довіряють нам своє здоров`я.

Останні новини
8 серпня 2022
Здоров’я під контролем: секрети стрункості
7 серпня 2022
Тестування світового рівня доступне українцям в CSD
5 серпня 2022
Цифри здоров'я: залізо