Точність заради життя

Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню

Лабораторний офіс за франшизою. Як стати партнером CSD і заробляти близько $3 тис на місяць

21.09.2020

Медична лабораторія CSD – одна з найбільших патоморфологічних лабораторій (лабораторії, що досліджують патологічні процеси та зміни, які виникають в клітинах і тканинах та призводять до розвитку складних захворювань  – прим.ред.) у Східній Європі. Лише у 2019 році спеціалісти CSD провели понад 300 тисяч таких досліджень.

Лабораторний офіс за франшизою. Як стати партнером CSD і заробляти близько $3 тис на місяць

Медична лабораторія CSD – одна з найбільших патоморфологічних лабораторій (лабораторії, що досліджують патологічні процеси та зміни, які виникають в клітинах і тканинах та призводять до розвитку складних захворювань  – прим.ред.) у Східній Європі. Лише у 2019 році спеціалісти CSD провели понад 300 тисяч таких досліджень.

Віднедавна тут роблять і більш поширені загальноклінічні аналізи, наприклад, на цукор, гемоглобін, гормони, інфекції та інші. Загалом у лабораторії проводять понад 1300 видів досліджень.

Медична лабораторія CSD розташована у Києві, проте пункти прийому матеріалу працюють у 25 містах по всій Україні. У липні цього року компанія запустила свою франчайзингову програму. Франшизу придбали вже п’ять підприємців, які готують до запуску сім нових лабораторних офісів.

У партнерському матеріалі з MC.today генеральний директор CSD Олександр Дудін, розповідає про те, скільки коштує відкрити лабораторний офіс за їхньою франшизою, на який прибуток можуть розраховувати партнери і чому цей бізнес вигідний у будь-який час.

Про медичну лабораторію CSD

Ми відкрили медичну лабораторію CSD у 2010 році. На відміну від інших лабораторій, почали з найскладніших та найважчих досліджень – патоморфологічної та цитоморфологічної діагностики. Пізніше відкрили молекулярного-генетичний відділ, який досліджує переважно онкологічні захворювання.

Більш поширеними та рутинними дослідженнями ми почали займатися лише в цьому році. Серед них – загальноклінічні аналізи (наприклад, крові та сечі – прим.ред.), бактеріологічні (такі, як дослідження сечі на мікрофлору – прим.ред.), комплексні дослідження стану здоров’я тощо.

За 10 років роботи CSD кількість спеціалістів у нас зросла з п’яти до 350, а перелік послуг останні три роки розширюється більш ніж на 50 % щорічно. Загалом, наші спеціалісти здійснюють понад 1300 видів досліджень як для державних та приватних медичних установ, так і для клієнтів, які звертаються до нас особисто.

Скільки коштує франшиза та чому це вигідно

Медичний бізнес – один із найстабільніших, оскільки люди завжди потребують медичної допомоги. Під час економічної кризи можна відкласти відпустку чи відмовитися від купівлі нового телевізора. Однак, коли людині необхідна медична допомога – вона за будь-яких умов по неї звернеться.

З початком карантину ми почали робити менше досліджень, однак вже у червні спрацював ефект відкладеного попиту – кількість клієнтів відновилась і навіть зросла, адже ми ще з квітня тестуємо на коронавірус та антитіла до нього. Такі аналізи постійно замовляють великі компанії і люди, які багато подорожують, їм результат ПЛР-тесту потрібен для перетину кордону чи «дострокового» припинення самоізоляції після повернення до країни.

Зараз ми прагнемо розвивати мережу лабораторних офісів, щоб забезпечити українців доступом до новітніх розробок і якісних лабораторних досліджень як у мегаполісах, так і в невеликих містах.

Медична лабораторія CSD

Тож ми вирішили, що подальший розвиток нашої лабораторії буде відбуватись через систему франчайзингу, адже лише так можна швидко розширити мережу. Франчайзі будуть проводити забір біологічного матеріалу, а досліджувати його будемо ми у Головному лабораторному офісі CSD в Києві.

Залежно від кількості населення в місті, де планується відкрити лабораторний офіс, ми пропонуємо три формати франшизи:

  • Town (для міст з населенням до 100 тис.) – інвестиції від $17 тис., вступний внесок – $1850;
  • City (для міст з населенням більше 100 тис.) – інвестиції від $25 тис., вступний внесок – $2780;
  • Megapolis (для міст з населенням більше 300 тис.) – інвестиції від $33 тис., вступний внесок – $3500.

Така різниця в цифрах пов’язана з тим, які пропускні властивості матиме лабораторний офіс та скільки маніпуляційних кабінетів знадобиться. На кінцеву суму інвестицій вплине і те, в якому стані буде приміщення, де ви вирішите відкрити майбутню лабораторію. Вона має працювати відповідно до державних будівельних норм і санітарно-епідеміологічних правил, тому до підлоги, стель, кількості вікон, підводу води та іншого є свої вимоги.

Крім того, має значення об’єм та формат зовнішньої реклами і густота населення у місті чи районі, який ви оберете для відкриття лабораторного офісу – чим більше людей, тим вищими будуть витрати.

 

Коли повернуться інвестиції та на який прибуток можна розраховувати

Для кожного франчайзі ми розробляємо фінансову модель. З неї ви зрозумієте, скільки вам знадобиться інвестицій, коли їх повернете та на який прибуток зможете розраховувати.

Прибуток буде складатися з ціни забору матеріалу та певного відсотку від вартості проведення самого дослідження. Таким чином, суму вашого прибутку визначатиме середня вартість «чеків» та їхня кількість на день.

Перші півроку після запуску, франчайзі звільняється від виплати роялті, лише з сьомого місяця ми беремо 3% від обороту лабораторного офісу.

За нашими підрахунками, в найпесимістичнішому зі сценаріїв, ви повернете свої інвестиції за 15-20 місяців, а вже на другий рік роботи ваш прибуток складатиме від $1,4 тис. у маленьких містечках до майже $3 тис. у великих містах.

Як CSD допомагає із запуском франшизи

Ми допомагаємо практично у всьому, що потрібно для запуску: від вибору місця і навчання персоналу до фінансових розрахунків та маркетингової підтримки.

Ви отримуєте покрокові інструкції і алгоритми всіх необхідних процесів, макети і зразки рекламних матеріалів, дизайн-проєкт і брендбук, контакти підрядників та постачальників. Ще ми надаємо спеціальну CRM-систему «Лабораторна інформаційна система» (ЛІС): вона дозволяє налагодити реєстрацію клієнтів та отримання результатів аналізів.

Для доставки біологічного матеріалу франчайзі у великих містах зможуть користуватися нашою власною логістичною службою. А в маленьких – послугами логістичних компаній, з якими ми давно співпрацюємо і впевнені, що вони дотримуються всіх вимог та правил транспортування.

Маркетингова підтримка полягає в тому, що ми «включаємо» партнерів до нашої глобальної стратегії: у нас єдиний сайт, соціальні мережі та рекламна продукція. Наприклад, інформацію про кожен лабораторний офіс ми розміщуємо на сайті CSD, де вашу адресу і контакти зможуть знайти клієнти саме у вашому місті.

За франчайзі залишається тільки практична частина: зробити ремонт, закупити меблі, обладнання, знайти персонал і керувати лабораторним офісом.

 

Як ми будемо контролювати якість послуг

 Контролюватиме та координуватиме процес наш керівник проєкту. Разом із ним працюватиме і ціла команда спеціалістів: медичні працівники, маркетологи, інженер-будівельник, HR-спеціаліст, фінансовий директор, бухгалтер, юрист, IT-   спеціаліст, менеджер з сервісу та інші. Обов’язки та завдання кожного відділу і спеціаліста ми прописали у франчайзинговому пакеті.

 Щоб забезпечити якість медичного обслуговування, ми постійно навчатимемо персонал, будемо проводити різні планові перевірки та організовувати візити “таємних покупців”.

 Зараз плануємо запускати школу медсестер і навчальний центр. Ще для усіх співробітників розробляємо курси підвищення кваліфікації.

 Як стати партнером медичної лабораторії CSD

 Ми будемо раді співпрацювати з партнерами, які розуміються на медицині та мають досвід роботи у цій сфері. Але систему ми розробили так, щоб лабораторний офіс змогла відкрити і людина, далека від цього напряму. Для   франчайзі ми створили покрокову інструкцію із запуску лабораторного офісу.

Щоб стати нашим партнером, потрібно пройти п’ять етапів:

  1. Залишити заявку. Це можна зробити на одному із сайтів: CSD або Franchise Group. Після цього з вами зв’яжеться наш менеджер.
  2. Зустрітися особисто. Ви зможете розповісти про себе і свій професійний та підприємницький досвід, ваші цінності і погляди на майбутнє.
  3. Підготувати франчайзингові договори. Ми будемо співпрацювати з вашим ФОП, тому нам знадобляться його реквізити, які ми включимо в договір і надішлемо вам для погодження.
  4. Підписати оригінали договорів у головному офісі компанії, внести вступний  платіж та отримати франчайзинговий пакет з усіма інструкціями, стандартами із запуску, керування та ведення бізнесу.
  5. Отримати план-графік із запуску вашого об’єкта, процесу ремонту і підготовки до відкриття.

В Україні є й інші лабораторії, які пропонують франшизи, однак вони часто мають низку різних обмежень або не озвучують деякі умови співпраці. Відкритість – одна з головних наших переваг. Кожен може зайти на сайт CSD та побачити всі умови запуску франшизи: навіть суму, потрібну для відкриття лабораторного офісу.

Нашу франшизу придбали вже п’ять підприємців, вони готують до відкриття сім нових лабораторних офісів. Ми плануємо відкривати 3-4 нових кожного місяця та маємо амбітну ціль – стати лідером лабораторної діагностики в Україні.

Останні новини
медичні аналізи у Львові
24 липня 2024
Вітаємо ще один лабораторний офіс у Львові
Друзі, маємо приємну новину для жителів Львова.
здати медичні аналізи в Одесі
3 липня 2024
Відновлюємо роботу ще одного лабораторного офісу в Одесі
CSD LAB активно  працює над проведенням лабораторних аналізів та розширює мережу для вашої зручності.  
здати аналізи медичині лабораторія на Хрещатику Київ
2 липня 2024
Відтепер CSD LAB у самому серці столиці!
Раді повідомити про відкриття партнерського лабораторного офісу CSD LAB спільно з революційним закладом охорони здоров’я – медичним центром “Doctor 9-